V nočných hodinách sa v zámorskej NHL udial relatívne veľký trejd, ktorý zahrňoval až štyroch hráčov. Zaujímavé sú najmä dve ofenzívne mená, pričom jedným z nich je slovenský krídelník Richard Pánik!Už niekoľko dní sa v NHL pošuškávalo, že 22-ročný kanadský útočník Anthony Duclair požiadal vedenie svojho tímu Arizona Coyotes o trejd. V tejto sezóne zaznamenal Duclair 15 kanadských bodov v 33 zápasoch a napokon sa vytúženej výmeny dočkal. Zamieril do Chicaga Blackhawks spolu s 25-ročným obrancom Adamom Glendeningom, ktorý v tejto sezóne zasiahol do piatich duelov NHL s bilanciou 0+2.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Anthony Duclair

Opačným smerom putovala dvojica útočníkov Chicaga a novou tvárou v kabíne Arizony sa stal aj 26-ročný Slovák Richard Pánik, ktorý má v tejto sezóne odohraných zatiaľ 37 stretnutí s bilanciou 6 gólov a 10 asistencií. Spolu s ním mieri do Arizony aj 22-ročný Laurent Dauphin, ten ale počas aktuálneho ročníka hrával iba na farme. Rišovi prajeme v novom pôsobisku len to najlepšie.

Richard Pánik

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Zdroj: Eliteprospects.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D