Cirkev je pobúrená, kresťania naštvaní a to všetko má na svedomí istý náboženský profesor menom Zion Zevita. Tento pán totiž tvrdí, že Eva nevzišla z Adamovho rebra tak, ako sa dodnes cirkevná obec domnievala, ale… a teraz sa podržte, vraj to bolo z baculu, čo je kosť v penise!Aby toho nebolo málo, predložil tento srandista z Židovskej univerzity v Marylande dokonca aj vedecké dôkazy. Nuž a ak nie dôkazy, tak minimálne vedecky podloženú teóriu, ktorá po pravde má niečo do seba. Profesor začína svoje rozprávanie takto.

Adam

Hebrejské slovo “cela” neznamená v starej hebrejčine, ktorou je písaný Starý zákon, rebro. Popisujú sa ním končatiny visiace z ľudského tela, a teda ruky, nohy, ale aj penis. Slovo cela sa v Starom zákone vyskytuje hneď niekoľkokrát, no a podľa Zevita prekladateľov splietol práve tento fakt.

Ďalej argumentuje tým, že kosť v penise má takmer každý cicavec na svete, samozrejme, okrem… hádajte ktorého? Bingo, okrem človeka, či lepšie povedané, muža! Otázka znie teda nasledovne, chýba nám snáď nejaké rebro? Samozrejme, že nie! Jediné, čo nám chlapom chýba, je práve oná kosť v penise, ktorú Adam poskytol Bohu výmenou za Evu!

Takže spočítané a podčiarknuté, pán profesor prišiel s neochvejným dôkazom, že všetky ženy sú tak trochu… :D

Zdroj: Howcat.com