Zrejme na čírom číručičkom svete neexistuje človek, ktorý by nemiloval orgazmus. Teda, možno len ten, komu sa ho zatiaľ ešte nepodarilo dosiahnuť. No keď ho raz okúsi, aj on ho budete chcieť prežívať znova a znova. Avšak, kto má najlepší orgazmus – heteráci, homosexuáli alebo bisexuáli?Nuž chlapi, nie nadarmo by občas ženy chceli byť nami. Aj s orgazmami sme na tom lepšie než ony. Nielenže sa jednoduchšie vzrušíme, ale je nám to aj v podstate jedno, že kde. Nepotrebujeme na to žiadnu romantickú atmošku alebo špeciálne prostredie. Keď je raz žena pekná, nemusí sa nás ani dotknúť a už to stojí. Orgazmus však máme skoro stále rovnaký.

Prečítajte si tiež: V ktorom štáte sa môžu chlapi chváliť, že majú najväčší penis na svete?

Také ženy ale dokážu prežiť celú škálu pestrofarebných orgazmov a ani jeden z nich nie je na zahodenie. Podľa najnovších štúdií si však najviac vrcholov užívajú lesbičky. Predbehli heteráčky i bisexuálky. No keby ste sa vedcov opýtali, prečo je to tak, zrejme by sami nevedeli odpovedať. Proste je a bodka. 74,7 % času v rámci sexuálneho života dosahujú orgazmus lesbičky, 61,6 % heteráčky a 58 % bisexuálky. To ale znamená, že ani lesbičky to nemajú stopercentné a aj v ich harašení sa zrejme občas nájdu nejaké medzery. Nič to nemení na tom, že číslo je vyššie najmä kvôli tomu, že ich sex trvá dlhšie, vedia sa so sebou vyhrať viac a dôslednejšie než heterosexálne dvojice a predsa len poznajú svoje telo, preto vedia, čo najviac platí aj na to „kamoškine“.

Ak by ste chceli, aby sa aj vaša partnerka orgazmami približovala k vyšším číslam, skúste si pozrieť lesbické porno alebo si nechajte poradiť TU. Tentokrát ale nie na uspokojenie seba, ale na to, aby ste odsledovali jednotlivé ťahy a vedeli dostať ženu poriadne do varu najmä prstami a jazykom. Tak to predsa robia aj lesbičky a nič viac im k životu nechýba.

Foto: Facebook

-a-

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)