Vedci sa opäť raz pokúsili priniesť stopercentnú a vieryhodnú odpoveď na závažnú otázku ľudstva. Aká je priemerná ideálna veľkosť mužského náradia? Výsledok vás poriadne prekvapí!

Výsledky viacerých štúdií týkajúce sa chlapskej pýchy v nohaviciach ukazujú veľmi zaujímavé čísla. Vraj až 45(!) percent mužov verí tomu, že má malého vtáka. Ku*va chlapi, to snáď nemyslíte vážne! Toto je to povestné mužské sebavedomie?? Akože ak je toto naozaj pravda, som prudko sklamaný zo svojich chlapských súkmeňovcov na celom svete a z ich negatívneho postoja k vlastnému náradiu. Späť však k číslam.

priemerná veľkosť chlapského náradia je v pokojnom stave 7 – 10 centimetrov. Keď sa „kamarát z rozkroku“ postaví do pozoru, jeho priemerná veľkosť je v rozmedzí 12 – 16 centimetrov.

Výsledky štúdie uvedenej v magazíne Medical News Today dokázali, že priemerná veľkosť chlapského náradia je v pokojnom stave 7 – 10 centimetrov. Keď sa „kamarát z rozkroku“ postaví do pozoru, jeho priemerná veľkosť je v rozmedzí 12 – 16 centimetrov. Na záver ešte jedna zaujímavá štatistika, ktorá snáď zdvihne sebavedomie každej dobrej chlapskej duši čítajúcej tento článok. Až 85 percent žien je spokojných s veľkosťou náradia u svojho partnera! A len tak medzi nami, tými zostávajúcimi pätnástimi percentami by som sa na vašom mieste absolútne netrápil. To sú s najväčšou pravdepodobnosťou len nejaké mladučké zlatokopky, ktoré sú za život v luxuse ochotné obrábvať starých impotentných zazobancov. :D

Zdroj: Medicalnewstoday.com | Foto: Depositphotos.com, Giphy.com