V roku 2003 sa podarilo objaviť mŕtvu humanoidnú bytosť s veľkosťou sotva 15 centimetrov. Verejnosť okamžite začala hovoriť o malom mimozemšťanovi, ktorý sa „zjavil“ na našej planéte. Potvrdiť ale takýto prevratný nález pochopiteľne nie je možné, preto bola bytosť podrobená výskumom.

Nález sa našiel na nehostinnej púšťi Atacama v Južnej Amerike a po dlhých pätnástich rokoch prišli vedci na čele s doktorom Garrym Nolanom s vysvetlením vylučujúcim, že sa jedná o mimozemšťana.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Vedci priniesli vyjadrenie, ktoré viacerí len ťažko akceptujú. Bytosť má byť totižto predčasne narodené dieťa, konkrétne dievčatko. Na jeho pozostatku sa malo nájsť hneď 64 rôznych mutácií a taktiež malo trpieť závažným ochorením rastu a vývinu, odborne nazývaným skeletálna dysplázia. Čo je však zarážajúce, dievčatko sa malo podľa analýz dožiť šiestich rokov!

Otázkou pre mnohých ostáva, ako sa môže predčasne narodené 15-centimetrové dieťa dožiť šiestich rokov a taktiež sa naskytá otázka, prečo bolo telo len tak nájdené (nepochované) a prečo o ňom neboli vedené nijaké záznamy. Podľa výsledkov analýzy malo totižto žiť pred necelým polstoročím, teda v dobe nedávnej.

Zdroj: Iflscience.com | Foto: Twitter