Čo ten Pornhub pre nás nevymyslí. Po náramku, ktorý pri honení vytvára elektrickú energiu, prichádza ešte väčší extrém. TwerkingButt – umelý zadok. A robiť sa s ním dá presne to, na čo myslíte!Krásna, guľatá ženská prdelka – to je sen každého zdravo zmýšľajúceho muža. Taká, po ktorej si môže kedykoľvek plesknúť, pomojkať si ju či ju poriadne osúložiť. Ak nemáte partnerku alebo akúkoľvek živú ženu, ktorá by vám tieto túžby vedela splniť, máme pre vás dobrú správu. Pornhub sa postaral o to, aby boli vaše potreby uspokojené aj v prípade, že nikto z mäsa a kostí nie je nablízku, teda konkrétne žiadna žena.

twrking butt1

Nemáme na mysli nič, čo by sa podobalo komunistickej gumovej Aničke. TwerkingButt je niečo, čo vie nielen vibrovať, ale dokonca je schopný sa aj „otepliť”. Áno, prdelka potiahnutá umelou kožou sa vie vďaka technológii CyberSkin zahriať až na 36 stupňov tak, aby ste sa, respektíve váš pánko, cítili ako v naozajstnom ritnom otvore. Všetko si nastavíte len pomocou ovládača alebo smartfónu.

Aby toho nebolo málo, pre najväčších fajnšmekrov je pripravená aj exkluzívna verzia spolu s 3D brílkami, ktoré ich užívateľa dostanú do virtuálnej reality. A tam sa len budú diať veci!

Obyčajná verzia gumeného zadku by mala byť dostupná od 699 dolárov a tá namakanejšia by sa mala dať zohnať do 999 dolárov. A tak už asi viete, čo chcete na Ježiška. Či?

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.