Valeria Lukyanova bola pôvodne normálny, často opitý pubertiak. Potom sa niečo pokazilo. A pokazilo sa to fakt extrémne!Ľuďom môže prepnúť na mnoho spôsobov. Ponuka je košatá a zábavno-smutná. Avšak sem tam sa objaví magor, ktorý dokáže slovo “prepnutý” povýšiť na level absolútneho nechápania. Ukrajinka Valeria Lukyanova je jasným dôkazom. Je vlastne veľmi výnimočná a preto sme sa rozhodli vám ju veľmi podrobne predstaviť. Len si prosím neberte príklad!

1. Živá Barbie má 27 rokov, pochádza z Ukrajiny, jej civilné meno znie Valeria Lukyanov a údajne nemá papier na to, že by bola nesvojprávna. Čo je desivejšie, je ich viac. Dokonca má táto živá Barbie svojho živého Kena.

barbie 1

2. Tu je porovnanie, ako vyzerala Valeria pred a ako vyzerá teraz. Priznáva, že na svojom umelom vzhľade sa poriadne namakala, no chirurgické úpravy tváre odmieta. My jej, samozrejme, veríme výmenou za to, že ona bude veriť nám, že nepijeme alkohol, nekoketujeme s ľahkými drogami a sex je pre nás utrpenie.
Inak má živá Barbie vyperoxidované vlasy, nanáša si extrémne silnú vrstvu mejkapu a má kontaktné šošovky. Obsah šatníku je výhradne s prívlastkom mini!

barbie 2

 

3. Ukrajinka je vysoká 170 centimetrov a jej miery sú 87 – 47 – 87. Tieto mini rozmery sú naozaj šialené. Aj preto, že ak by bola Barbie skutočná, má miery 99 – 45 – 99. Teda kúsok nad štandardom dokonalej postavy. Ak vás napadlo, že pri takýchto mierach musí byť Valeria podvyživená, máte pravdu. Jej hmotnosť sa dlhodobo drží na 45 kilogramoch. Avšak, aj toto číslo je kompromis. Pár rokov dozadu vážila len 42 kilogramov, no to sa už začala obávať o svoje zdravie. Valery c’moooon mysleli sme, že si väčší drsňák!

barbie 3

4. Otázka za milión. Dá sa vyzerať ako oživlý kus umelej hmoty bez plastickej chirurgie? Naša hrdinka priznáva jediný zásah. Prsné implantáty. Vraj si ich nechala zväčšiť na dvojnásobok oproti tomu, čo jej nadelila mamina. Všetky ostatné zásahy absolútne odmieta. Plastický chirurg Alexander Teplyashin sa pri pohľade na unikátnu krásku pousmial a nahlas zamyslel. Kde začať? Nosom?

barbie 4

5. Skúšali ste niekedy detox tekutou stravou? Pre Valeriu je tento spôsob stravovania sa absolútne normálny. Dôvod je, samozrejme, Barbie postava. Naozaj neje nič tuhé. Prechod na tento spôsob stravovania bol pomocou štvormesačného detoxu ovocnými šťavami. Inak toaletu by sme po nej nechceli umývať.
Tekutému stravovaniu predchádzala fáza jedenia výhradne surového mäsa. Tatarákom nepohrdneme ani my, aj stejky si dáme medium, ale jesť všetko mäso výhradne surové? Valeria daj si tataráčik z diviny, len si daj.

barbie 5

6. Neprirodzene štíhly pás sa pomocou plastickej chirurgie dá dosiahnuť napríklad vyoperovaním jedného či dvoch rebier, pozdrav pre Marilyna Mansona. Živá Barbie sa dostáva do vývrtky, ale len trochu, aby jej neopadal make-up, keď ju niekto podozrieva z tohto zákroku. Neprirodzene štíhly pás je údajne výsledok dennej tvrdej driny v posilňovni. Plastickí chirurgovia sa pri jej slovách len dusia smiechom.

barbie 6

7. Pri tvári sa nezdržíme dlho. Príjemnejšie je pozerať sa na Chuckyho. Ako sme už povedali Barbie plastiku odmieta, chirurgovia sa na nej s chuti bavia. Celá premena je údajne len vďaka make-upu. Keď si predstavíte, koľko trvá normálnej žene, kým si nanesie make-up, potom vás začne nahlodávať otázka: Keď má ísť v piatok von, začne sa líčiť až v pondelok, alebo už v nedeľu podvečer?

barbie 7

8. Myslíte si, že vás Valeria už nemôže ničím prekvapiť? Nuž… medzi jej koníčky patrí meditácia, rôzne duchovné cvičenia a vysokohorská turistika. Nebolo by to možno až tak zvláštne, keby tieto záľuby nevzišli z presvedčenia, že je pôvodne z inej planéty a dokáže žiť bez prijímania potravy a bez slnečnej energie.
Ale nie je v tom sama. Verí totiž v nás všetkých. Barbie je presvedčená, že každý jeden z nás dokáže opustiť svoje fyzické telo a cestovať naprieč rôznymi svetmi. Všetko toto nám ma zabezpečiť skutočnú slobodu a naštartovať náš potenciál. Dôkazom má byť sama Valeria, ktorá sa vďaka týmto transcendentálnym záležitostiam stala obľúbenou Barbie.

barbie 8

9. Ide ešte ďalej. A bojíme sa, že do finále. Prijímanie akejkoľvek potravy je podľa pošahanej Ukrajinky zbytočné. Svoje duchovno vraj povýšila do tej úrovne, že dokáže vyžiť len zo slnečnej energie. Áno, vyššie tvrdila, že dokáže vyžiť aj bez nej. Nevieme, či by sme nemali zvážnieť a nezavolať doktora. Výnimočne nie plastického chirurga.

barbie 9

10. Bábika Barbie sa stala pre nešťastnicu modlou už v piatich rokoch. Počas detstva ich nazbiera až päťdesiat. Avšak s pribúdajúcimi rokmi a stále hlbším duchovným presvedčením dozrel vo Valeriinej hlavičke názor, že krása je veľmi povrchná vec a nestojí za to sa o ňu starať. Treba vraj v živote hľadať niečo hlbšie. A to nenájdete, keď budete zabíjať čas staraním sa o vizáž. Avšak Valeria zároveň razí presvedčenie, že keď je Barbie dlhodobým vzorom krásy, prečo nevyzerať ako ona. Nevieme ako vy, ale nám to príde ako snaha vložiť štvorhran do trojhranného otvoru.

barbie 10

11. Dopracovať sa k takejto diagnóze počas života? Keď beriete veľa drog, nie je problém. Avšak Valerie sa k drogám nepriznáva a preplo jej až po puberte. Asi v tom bude aj genetika. Ako pubertiačka vraj bola poriadna párty girl a alkohol tiekol potokom. Kopanie panákov v mladosti prirovnala k profi lige. Inak bola celkom normálna. Teda až na jeden incidentík, kedy pomiešala tabletky s alkoholom s vidinou spánku ala Šípková Ruženka bez happy endu.

barbie 11

12. Na tomto smutnom príbehu je aspoň jedna vtipná storka. V roku 2013 letela Barbie do New Yorku fotiť editoriál pre časopis. Nefotila ho však sama, fotila ho s Kenom. Nie umelým. Rovnako umelo živým ako je ona. Justin Jedica na rozdiel od svojho ženského náprotivku priznáva viac ako 100 plastických operácií. Nenájdete na ňom nič originál. Všetko “dokenované”. No, ale k tomu vtipnému rozuzleniu. Keď Ken zbadal Barbie, tak prvé čo jej povedal, že má “fake looking”, teda vyzerá umelo. Dva kusy chodiacej umelej hmoty sa, samozrejme, dostali do ostrej výmeny názorov a do dnešných dní platí, že sa absolútne nemôžu vystáť.

barbie 12

13. Miss Diamantová korunka je titul, ktorý Valerie získala v roku 2007, ešte pred tým než sa pustila do svojej transformácie. Avšak už vtedy mala na konte nejaké tie plastiky. Rysy tváre má až neprirodzene ostrené, zhodli sa odborníci. A ako mohla s plastikou vyhrať súťaž krásy? Jednoducho. Miss Diamantová korunka má veľmi pofidérnu povesť a v podstate sa tam ženy bez plastiky ani nehlásia.

barbie 13

14. Ak vás napadlo, že by ste sa na toto čudo išli pozrieť niekam do cirkusu, alebo na nejakú bizardno-zábavnú show, sklameme vás. Valeria pracuje ako fotomodelka. Dokonca má manžela, ukrajinského podnikateľa Dmitrija Shkrabova (čo ten musel v minulo živote stvárať, že ho karma takto tresce). Na fotke s maminou, ktorá je podľa nej cool. Tiež ma dvoch súrodencov, ktorých fotky (radšej?!) nemáme.
No ale rodinu si nevyberáš, priateľov a partnerov áno. Takže Dmitrij je údajne ako Valeria z nejakého iného sveta, či paralelného vesmíru, a podľa toho aj vyzerá ich vzťah. Tam kdesi v ich domovine údajne neexistujú deti, preto sa nerobia ani všetky tie namáhavé úkony na zasiatie. Naviac sú to vraj zvieracie pudy a Valeria je povznesená.

barbie 14

15. Robí modelku, no nepije alkohol, takmer neje, neberie drogy a dokonca ani nesúloží. Čím potom trávi celé dní? Pomerne obľúbenou aktivitou je prebudenie sa. Potom pravidelne cvičí a najmä celý deň surfuje na internete. Veď čo iné by mala robiť? Keď si však predsa len nájde chvíľu času, tak pôsobí ako pedagóg na univerzite, ktorú sama založila. Je to vysoká škola Out-Of-Body Travel. Momentálne pôsobisko, Odesa, kde má aj celú svoju rodinu, živej Barbie veľmi nevyhovuje a plánuje sa presťahovať do New Yorku. Tam má totiž podobne vystrelenú kamarátku Olgu Oleynikovú, s ktorou si perfektne rozumejú. Jej šikovný manžel by tam vraj mohol rozšíriť svoje podnikateľské aktivity. Aké to sú? Nič intelektuálne a najmä legálne by sme neočakávali, keď má doma Valeriu. Tipujeme to na farmaceutický priemysel.

barbie 15

Zdroj: like.com, Youtube.com | Foto: like.com, cosmopolitan.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jorge
Pohodlný až bohémsky život? Prečo nie, sme s ním :)