Relácia „Je to možné?“, ktorá bežala na Markíze začiatkom nového storočia, priniesla divákom obrovské množstvo zábavy. Okrem Joža Pročka, ktorý  nachytával známych, ale aj neznámych ľudí, v nej exceloval v tej dobe ešte pomerne „neokukaný“ Juraj Mokrý, ako mladý redaktor fiktívnej oravskej televízie! 

Je to už takmer 20 rokov, čo sa začala spomínaná zábavná relácia vysielať a mnoho fanúšikov na ňu dodnes spomína s láskou. Veď aj teraz by ste nejakú z repríz určite našli v programovej ponuke niektorého z kanálov TV Markíza, nehovoriac o množstve videí na internete. Pravidelne ju sledovali milióny ľudí a na trhu sledovanosti nemala v tých časoch takmer žiadnu konkurenciu.

V súčasnosti 41-ročný Juraj Mokrý sa v Je to možné? na začiatku svojej televíznej dráhy preslávil pod pseudonymom Karol Mrena ako redaktor „TV Orava“, ktorý sa objavoval na mnohých významných spoločenských akciách. Robil rozhovory so spevákmi, športovcami, hercami a nemal pri tom žiadne zábrany. Jeho cieľom bolo urobiť zo seba čo najväčšieho hlupáka a dostať do rozpakov svoju „obeť“, čím dokázal divákov nesmierne pobaviť. Výber tých najlepších interview, ktoré v tých časoch uskutočnil, si môžete vychutnať dnes aj vy. Príjemnú zábavu!

Ďuro Mokrý a Jaromír Jágr

Ďuro Mokrý a Žigo Pálffy

Ďuro Mokrý a David Beckham

Ďuro Mokrý a Tatu

Ďuro Mokrý a Karel Gott

Foto|Video: YouTube