Nedávno na internete koloval veľmi zaujímavý, priam vtipný obrázok s textom: “Sú iba dva druhy žien – tie, čo prežívajú se*, ako keby mali zajtra zomrieť alebo tie, čo prežívajú se*, ako keby už včera zomreli.” V prvom momente si poviete, že je to vtipné, ale keď sa nad tým zamyslite… Je to skutočne tak?

Prvý druh žien je viditeľný a poznateľný najmä z erotických kanálov, kedy sa dámy snažia predviesť svoje schopnosti čo najkvalitnejšie. A ako je to v skutočnosti? To, aká je žena pri milostných hrátkach, je dané. Možno sa dá niečo odkukať z televízie alebo sa priučiť, ale základ dostane každá jedna už do vienka, a to sa jednoducho oklamať nedá.

Takže slečny, ktoré prežívajú se*, akoby mali zajtra zomrieť, sa pri uspokojovaní partnera snažia ostošesť, kričia, achkajú a skáču ako o život. A, samozrejme, to vedia veľmi dobre. Už len nájsť partnera, ktorý to má rovnako rád a ktorému takýto typ akčnej ženy vyhovuje a neodrádza ho.

dvojica

Druhý druh žien je však tiež zaujímavý. Môžete sa snažiť akokoľvek chcete, z jej strany sa veľkej pomoci nedočkáte. Dá sa povedať, že takáto žena sa vám úplne odovzdá a viete si s ňou robiť, čo chcete. No dokedy vás to bude baviť, je otázne.

Ktorý druh ženy je lepší, už necháme na vás. Isté však je, že dopredu to nikdy nezistíte, len vtedy, keď sa vám vyvolenú podarí dostať do postele a odskúšate si ju na vlastnej koži.:)

Nikdy ale nezabúdajte na jednu z najdôležitejších ingrediencií = chémia. Tá medzi mužom a ženou buď je, alebo nie je. Buď to iskrí, alebo neiskrí. A verte, že sa to prejaví aj v posteli. Ďalším dôležitým a vplyvným posteľným faktorom je však aj to, či žena dostatočne pozná svoje telo. Ak áno, máte vyhraté a môžete sa tešiť na poriadne dobrodružstvo.

PS: Aby sme nezabudli, existuje vlastne aj tretí druh žien, do ktorého patria dámy, ktoré se* neprežívajú vôbec. Musia to mať v živote ťažké.