Čím ste vynikali vo svojom piatom roku života? Nech to bolo čokoľvek, stavíme sa s vami, že vysoko nadpriemernou silou nie. Tou ale disponoval teraz už 12-ročný Rumun Giuliano Stroe, ktorý vo svojich piatich rokoch chodil po rukách s medicimbalom medzi nohami. A ako vyzerá mladý kulturista dnes? 

Volá sa Giuliano Stroe, má 12 rokov, narodil sa v Rumunsku, no so svojou rodinou žije momentálne v Taliansku. Prežil tradičné detstvo, počas ktorého mu nechýbali rozprávky a hry so svojimi rovesníkmi. Giuliano mal ale ešte jednu zábavku a tou bolo posilňovanie. Ako vraví Iulian Stroe, otec malého veľkého vzpierača, Giuliano s ním chodil do posilňovne už od útleho detstva.

Zaujímavosťou je, že len v piatom roku svojho života dokázal malý silák prekonať svetový rekord a zapísať sa tak do Guinessovej knihy rekordov, keď dokázal chodiť po rukách s medicimbalom medzi stehnami. Od tej doby navyše Giuliano učinil slušný pokrok a v súčasnosti sa zameriava predovšetkým na cviky s vlastnou váhou. Jeho vyšportované telo mu závidí nejeden chlapec, a to nielen z radu rovesníkov.

Giuliano ako 5-ročný „malý Hulk“…

…a o 7 rokov neskôr

Foto: Facebook