Niekedy sa človeku naskytne situácia, kedy zistí, že jeho auto mu nestačí a potrebuje viac. Našťastie v dnešnej dobe máme na trhu autopožičovne, ktoré nám v týchto chvíľach s radosťou podajú záchranný pás. Najviac možností na Slovensku ponúka spoločnosť AVIS, ktorá na našom území funguje od roku 1996 a zastrešuje až 24 otvorených pobočiek. 

2014_peugeot_308_sw_2_1024x

Pobočky spoločnosti Avis ponúkajú svojim zákazníkom na prenájom širokú paletu áut v rámci kategórií – ekonomická, stredná až manažérky štandard. Z viac ako 300 áut si teda môžete vybrať kúsky určené nielen na bežnú spotrebu, ale aj na prepravu väčšieho tovaru od výrobcov ako Škoda, Renault, Peugeot, Kia, VW a Audi. Okrem toho, pokiaľ potrebujete vycestovať do zahraničia, aj v tomto prípade vám spoločnosť prostredníctvom systému AVIS WIZARD zabezpečí rezerváciu kdekoľvek v zahraničí. To znamená, že pri svojej jednosmernej ceste zo Slovenska môžete požičané vozidlo vrátiť na ktorúkoľvek  pobočku vo svete.

renault-master-image-10813-

Vašou výhodu taktiež bude, že nenarazíte na žiadnu rachotinku, pretože ponúkané vozidlá nie sú staršie viac ako 12 mesiacov a majú najazdených minimálny počet  kilometrov.

Golf7Interior-e134688579859

Dovolíme si povedať, že k ďalším plusom patrí aj automaticky vyplývajúce   havarijne poistenie a až 90 percentný podiel áut s dieselovým motorom, ktoré majú najnižšiu priemernú spotrebou CO2 na trhu, čím sa podieľajú na minimálnom zaťažení životného prostredia.

Ak teda rozmýšľate nad požičaním akéhokoľvek auta, Avis bude pre vás tou najlepšou voľbou.

Viac informácii sa dozviete zo stránky http://avis.sk/