Už žiadne škriepky, hádky, výsmechy kvôli dohadám, ktorý „národ“ má menšieho alebo väčšieho vtáka. Máme oficiálne výsledky – čierne na bielom. Vieme, v ktorom štáte žijú muži, ktorí môžu hrdo vyhlasovať, že majú najväčší penis na svete!Nepotešíme vás. Ale možno nebudete prekvapení, keď vám prezradíme, že Európania sa so svojou dĺžkou penisu do topky nedostali. Najviac príroda obdarila mužských obyvateľov Konžskej demokratickej republiky, ktorým nadelila 18,034 centimetrov. V tesnom závese sú chalani z Equadoru, Ghany, Venezuely a Columbie. Slovensko síce na mape farebne vyznačené nemáme, ale naši českí bratia na tom s veľkosťou, ale že vôbec nie sú zle! Nachádzajú sa dokonca v zelenom stĺpci, v ktorom sú krajiny s najvyššími číslami. Podľa nej merajú českí vtáci 16,002 cm. A keďže sme ešte nedávno tvorili jednu krajinu, budeme na tom zrejme podobne.

Najmenších pidíkov majú v rozkroku krajiny v červenom stĺpci. Na stupienku víťazov sú muži z Thailandu a Indie, ktorých prirodzenie meria 10,16 cm. Toto víťazstvo ich zrejme veľmi neteší.

Veľkosti v tabuľkách sú uvádzané v palcoch a jeden palec = 2,54 centimetrov.

sexy girl in bed

Zdroj: playboy.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)