Jedno z najdokonalejších miest planéty bez toho najdokonalejšie ubytovania? Minulosť! Jamajka ponúka prvé over-the-water luxusné apartmány v Karibiku!Karibik v nás evokuje biele pláže, tyrkysové more, počasie ako z katalógu a dokonale harmonický mix prírody s maximálnym luxusom. Ak dáme dôraz práve na luxus, prekvapením bude, že donedávna by ste v celom Karibiku nenašli obľúbené luxusné ubytovanie na vode over-the-water. Avšak tento štýl ubytovania je veľmi populárny po celom prímorskom svete. Preto, aj keď s oneskorením, bola otázka času, kedy príde aj do jednej z najkrajších oblastí sveta.

MTM3NDMxNzk3MjUxMjUzNDE2

Celú situáciu zachraňuje spoločnosť Sandals Royal Caribbean, ktorá v pobrežnom meste Montego Bay na Jamajke postavila prvé superluxusné over-the-water apartmány. Ceny za noc začínajú na približne 3 800 eurách.

MTM3NDMxNzk3MjUxMjUzNDE3

Apartmány budú dostupné od novembra. Sú inšpirované tahitskými domorodými domčekmi, majú slamené strechy a sú doplnené o presklené podlahy.

MTM3NDMxNzk3MjUxMTg3ODgw

Prevádzkovateľ špeciálne upozorňuje na hojdacie siete zavesené nad vodou. Nechýbajú infinity bazény, vonkajšie sprchy, ležanie na slnenie alebo miniprístavy na ukotvenie člnov. Samozrejme, toto všetko má každý apartmán súkromne.

MTM3NDMxNzk3MjUxMTg3ODgx

Človek, ktorý sa o vás bude nonstop starať, je v apartmánoch samozrejmosť. Najvyššiu kvalitu servisu zaručuje certifikát Cechu osobných komorníkov, ktorý po špeciálnom zaškolení získal každý jeden zamestnanec tohto rezortu.

MTM3NDMxNzk3NTE5NjIzMzM2

King size postele s tým najjemnejším postlaním je samozrejmosťou v hoteloch tej najvyššej kvality. Preto nechýbajú ani tu. Spoločnosť zatiaľ priveľa detailov neodhalila, no z fotografií je jasné, že tento projekt sa naozaj vydaril.

Zrdoj: maxim.com l Foto: maxim.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jorge
Pohodlný až bohémsky život? Prečo nie, sme s ním :)