Čechom je na tomto svete zase o niečo lepšie. Už pár dní majú k dispozícií zbrusu nové a zaškolené asistentky na sex.Aj keď handicapovaným ľuďom nemáte čo závidieť, novú službu v podobe sexuálnych asistentiek možno trochu budete. Rozkoš bez rizika je názov organizácie, ktorá sa rozhodla nasledovať trendy vo Švajčiarsku či Nemecku, kde už takúto asistenciu zaviedli. Naši bratia si zobrali do parády 5 žien, ktoré sa majú postarať o výdatnejší sexuálny život postihnutých v Čechách. Časom budú zaškolovať aj ďalšie devy a do programu plánujú zaradiť aj pánskych asistentov.

Päť certifikovaných asistentiek už prešlo výdatnými školeniami (ktorých obsah si netrúfame odhadovať) a sú pripravené vyraziť. Ich náplňou práce bude dotýkanie sa klientov, samotný sex a zaujímavo znie aj pomoc dvojiciam so začiatkom sexuálneho života alebo nadväzovanie partnerských vzťahov. Tak nám to vychádza, že klient sa asi bude musieť rozhodnúť len pre jednu z uvedených služieb. V rámci sexu sú asistentky, ktoré súhlasia aj so špecialitkami ako fetiš, sado-maso, anál alebo zlatý dážď.

Za tieto služby si klient zaplatí, avšak podľa etického kódexu nie viac ako 1200 KČ. Že vám to pripomína prostitúciu? Legislatíva ale tvrdí niečo iné. Sexuálna asistencia totiž nie je v rozpore s trestným poriadkom a nedá sa hovoriť ani o trestnom čine kupliarstva. Pochvaľuje si ju aj propagátor sexuálnej asistencie Tomáš Pik, ktorý je už 4 roky na vozíku a tvrdí, že klasické prostitútky vozičkára často odmietnu aj napriek zaplateným peniazom. Sexuálne asistentky sú podľa neho zárukou, že takýto klient nebude odmietnutý a dokonca budú vedieť, čo a ako robiť.

Zdroj a Foto: konzervativnyvyber.sk, rozkosbezrizika.cz, kate-book.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.