Pamätáte si, ako ešte včera bolo leto? Tak vedzte, že zajtra sú tu už Vianoce. A potom hneď Silvester. Každoročne najväčšia oslava, ktorá potrebuje desiatky telefonátov, aby ste to všetko zorganizovali. Máte už plné zuby vybuchujúcich petárd, preplnených námestí a rozbitých fľašiek od šampanského? Ujdite, čo najďalej od toho. Spojte Tatry a Silvester do jedného zabudnuteľného zážitku. Prečo nezabudnuteľného? Pretože koľkokrát ste silvestrovali v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku? 

1 670 m. n. m., hotel a Silvester

Silvester v Tatrách je výnimočný aj tým, že ste v TANAPe a tu žiadne petardy nie sú dovolené, ale nebojte sa, uvidíte skvelú vizuálnu šou z podtatranských miest, pretože z výšky 1 670 m. n. m. máte skvelý výhľad. A ako sa volá najvyššie položený hotel na Slovensku? Sliezsky dom, nefalšovaná tatranská architektúra, služby na úrovni, na vysokej úrovni, lebo keď ste takto vysoko, nemôžete si dovoliť mať ani služby nízkej úrovne. A ako bude vyzerať takýto Silvester?

Silvestrovský program

Nebude to len jedna noc vo Vysokých Tatrách, budú to rovno tri noci, lebo trojka je šťastné číslo a bola by škoda, keby ste si nevychutnali všetko to, čo vám Tatry ponúkajú. Záleží však na vás a vašich pracovných povinnostiach, či sem prídete už 30. alebo 31. decembra. Na Silvestra vás čaká živá hudba, DJ, skvelé jedlo a hlavne poriadna zábava. Výhodou je, že keď to preženiete, môžete ráno vstať a vychutnať si wellness a Tatry. Z odpočinkovej miestnosti v hoteli Sliezsky dom vidíte na čarovné Velické pleso.

O program nie je núdza ani ďalšie dni

Tu si budete želať, aby príslovie „ako na nový rok, tak po celý rok“ platilo. Wellness, ničnerobenie, prípadne novoročná prechádzka po sviežom tatranskom vzduchu, to nie je úplne najhorší štart do nového roku. A večer s horským vodcom, ktorý vám porozpráva príhody, pri ktorých budú behať zimomriavky po tele. A posledný deň? Je pre vás pripravená tradičná slovenská zabíjačka. Vychutnajte si Silvester v Tatranskom prostredí, kde aj to najsladšie vyznanie lásky znie menej gýčovo.