Pri kúpe valentínskeho darčeka nemyslite na to, čo vaša polovička potrebuje, ale na to, čo spraví radosť jej a jej libidu. Možno tak príde rad aj na vás :) 

Inšpirujte sa našim zoznamom najtypickejších darčekov, ktorými istotne nič nepokazíte!

Parfém

Podľa prieskumu LSA je najčastejším darčekom, ktorým chcú muži povedať žene “ľúbim ťa” práve parfém. Veľa značiek dokonca ponúka limitované edície v ružových, červených či srdiečkových baleniach špeciálne na Valentína. Je len na vás nájsť tú ideálnu vôňu.

Šperk

Šperk vždy poteší. A to nemusí byť ani drahý! Drobný prívesok či náramok sú ozdobou, ktorú môžete “vyšperkovať” vygravírovaným textom alebo menom vašej polovičky.

Fľaša kvalitného vína alebo šampanského

Pohár dobrého vína či šampanského v spoločnosti dvoch zamilovaných vedie len k jedinému cieľu! Jedine, že by tých pohárov bolo viac. :)

Nočná košieľka

Voľba, ktorá ozvláštni váš se*uálny život a v noci vás nenechá spať! Siahnite po erotickej klasike alebo rôznych kostýmčekoch. Fantázii sa tu medze nekladú. Inšpirovať sa môžete aj TU.

Spodné prádlo

Potešte svoju polovičku i svoje oko nejakým se*y spodným prádelkom. Verte nám, nebudete chcieť, aby nosila iné!

Set vonných olejov, vonná sviečka

Vonné oleje alebo sviečky navodia vynikajúcu atmosféru na strávenie romantického večera. Zapáľte ich a nechajte sa unášať svojimi zmyslami.

Man lying in bed gives present to girl

Kvety

Stará dobrá klasika! Stačí kytica či kvet na vyjadrenie toho, ako veľmi svoju partnerku ľúbite a ako si ju vážite. Pridajte bozk a Valentín je zachránený!

Dezert

Toto sladké pokušenie vás naladí do pohody a uspokojí vaše chuťové bunky. Ak si trúfate, vaša partnerka isto ocení, ak nejaký upečiete i sám. Nezabúdajte len, že ho treba pripraviť s láskou.

Kabelka

Predsa len, keď sa jedná o ženy, kabeliek nie je nikdy dosť. Preto ak vám nejaká padne do oka alebo viete, po akej vaša milovaná túži, ďalšia do zbierky jej určite spraví radosť.

Romantický pobyt

Máte už po krk stresu a náhlenia sa? Svoju partnerku vidíte len večer pred spaním? Tak je čas na relax! Vezmite svoju partnerku na víkendový wellness pobyt, spoznajte spolu novú krajinu alebo sa vráťte na miesto, na ktoré máte pekné spoločné spomienky, no hlavne, venujte sa jeden druhému. S výberom nebudete mať problém, nakoľko hotely a penzióny ponúkajú množstvo výhodných valentínskych balíčkov. Dajte si však na čas s rezerváciou. valentínske pobyty sa predávajú veľmi rýchlo.

Vibrátor

Spríjemnite si posteľné chvíľky s týmto pomocníkom. Ponuka je obrovská, a tak jej vysnívaná dĺžka či šírka nie sú žiadnym problémom. Aspoň jeden by sa mal nachádzať v každej spálni.;)

Spoločná fotka v rámiku

Darujte zamilovanú spoločnú fotku, ktorá jej vás vždy pripomenie.

Romantická večera

Vychutnajte si obľúbené jedlo v obľúbenej reštaurácii alebo skúste niečo nové a originálne. Je to len na vás. Podstatné je, že spolu prežijete ničím nerušený večer. Navyše, chutné jedlo môže byť účinnou vstupenkou k peknému pokračovaniu večera.

Rande

Fotodarčeky (kalendár, hrnček, vankúš, atď.)

Pekná spoločná fotka na bežne používanom predmete je ideálnou voľbou. Každý by mal mať takú doma aspoň jednu.

Erotická hra

Buďte tak trochu sebec a obdarujte jedným darčekom oboch. V súčasnosti je na trhu množstvo erotických hier, ktoré spríjemnia vaše večery. Ak sa dobre poznáte, určite vyberiete tú správnu. Ak nie, tak sa vďaka nej istotne spoznáte lepšie!