“To, čo vravíš, vravím i ja. Aj mne vadí korupcia. Tiež nemám rád zlodejiny. Vidíš, chlapče, nie som iný. To, čo vravíš, vravím i ja. Aj mne vadí polícia. Nefungujú ani súdy, trápi to už mnohých ľudí,” to sú úvodné slová Žbirkovho prvého protestsongu v jeho kariére, ktorým reaguje na súčasnú slovenskú politickú krízu.

Vyhrotená politická situácia na Slovensku sa stala témou novej skladby popredného slovenského speváka, ktorú zdieľal prostredníctvom svojho Facebooku. “Kradnú všetci ako straky,” neberie si servítku pred ústa Žbirka, pričom naznačuje, akým smerom by sa mala republika ďalej uberať. “Spasí nás len monarchia a nie žiaden slniečkar,” naráža na pokusy podaktorých opozičných politikov využiť nestabilitu v krajine v prospech svojej strany.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zdroj/Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)