Aj vy si spomínate na ženy, ktoré neboli práve najpríjemnejšie spoločníčky a predsa ste s nimi nejaký čas strávili? Napriek tomu, že u vás zanechali negatívne spomienky, aspoň viete, že o takýto typ partnerky už ani nezakopnete. A ak ste ešte stále nenašli tú pravú, týmto ženám sa radšej zďaleka vyhýbajte.

1. Ukazuje sa na všetkých sociálnych sieťach

Táto potvorka sa rada fotí hádam všade. Selfíe stíha robiť v kúpeľni, v aute, či dokonca pri nakupovaní handier v obchode. Ale príspevok, ako varí polievku či ako vykonáva zmysluplnú činnosť, by nikdy nepridala, lebo jej perfektný zovňajšok je pre ňu na prvom mieste. Nestrácajte čas s takou selfíčkovou maniačkou, ktorá len zdobí Instagram svojimi výstrihmi a našpúlenými, zmaľovanými perami.

Making selfie

2. Ak je čerstvo po rozchode

A sa vám zdá iba prednedávnom rozídená slečna ako objekt, ktorý vám ľahko podľahne, ste na omyle. Je to zbytočné, lebo aj keď sa tvári, že už je voľná ako vták, zaručene myslí na bývalého frajera. Takáto žena sa potrebuje niekomu vyplakať a vyrozprávať, nemýľte si to so záujmom o vašu osobu.

plac

3. Veľmi priateľská, ale stále zadaná

Isto vás teší, ako sa na vás usmieva a pomôže v každej situácii, no nikdy nebude vaša, lebo patrí inému. Aj keď nie je vo vzťahu úplne spokojná a s vami sa cíti lepšie, nedokáže dať zbohom aktuálnemu partnerovi. Môže sa vám dokonca stať, že sa zaľúbite a potom si len skomplikujete život.

nevera

4. Nenápadná zlatokopka

Na prvý pohľad sa vám môže zdať úplne v poriadku, keď sa pekná kočka milo usmieva, na všetko prikývne a tvári sa, že vašu pozornosť vlastne ani nepotrebuje. Keď ju však na niečo pozvete, pokojne si nechá zaplatiť večeru, pár pohárov vína či dokonca nejaký ten výlet. A keď zistíte, že vás randenie s ňou vyšlo nemálo peňazí, oznámi vám, že sa teraz ešte nechce viazať.

zena ticho

5. Ide na vás príliš zhurta

Nestihli ste si ani vymeniť telefónne číslo a už vám vyrozprávala svoju predstavu, ako by mala vyzerať vaša svadba. Nezabudla tiež podotknúť, ako jej záleží na poriadku a že do varenia bude zapájať aj vás. Ak nie ste z tých, ktorí sa radi nechávajú riadiť, utekajte od tejto stíhačky radšej preč.

rande

6. Lenivosť jej nevadí

Takúto ženu by ste na lyžovanie ani prechádzku po horách nenahovorili, úplne jej stačí televízia a čipsy. Rada iba pokrčí plecami, veď netreba si vždy namáhať hlavičku a rozmýšľať. Ak ste veľmi aktívny muž a svoj život si chcete užiť naplno, nevydržali by ste s ňou ani jeden deň, pretože by vás to len ubíjalo.

tv1

7. Iba na jednu noc

Ak ste natrafili na typ ženy, ktorá vám rada roztiahne nožičky a dopraje pocit blaha, dobre si rozmyslite, či jej poviete áno. Nikdy neviete, či po zážitku s vami ju nečaká ešte nejaké ďalšie dobrodružstvo, na ktoré sa nevie dočkať, už keď je vo vašom náručí. Ak si nechcete skomplikovať svoj zdravotný stav, radšej takejto slečne odolajte.

dvojica

8. Posadnutá znameniami a číslami

Pri takejto žene sa vám ľahko stane, že odloží milovanie iba preto, lebo na to nie je vhodný dátum a lunárny kalendár je pre ňu ako biblia. Musí vedieť, v akom znamení ste sa narodili a podľa čiar z ruky vám stopercentne odhadne, koľko ešte budete žiť na tomto svete.

zena s knihou

9. Pripomína vám skôr muža

Má väčší prehľad o športe ako vy a bez problémov vypije viac pív, než je na ženu vhodné? Asi by nebola najvhodnejšou matkou pre vaše deti, keď sa nebojí zdvihnúť ruku aj na vášho dobrého kamaráta. V spoločnosti by ste jej „mužné chovanie“ vôbec neocenili, napriek tomu, že by sa vám niekedy zdalo, že si s ňou rozumiete viac ako s ostatnými ženami.

hadka

10. Nevie nájsť cestu k vašej matke

Aj keď si to niektorí muži neradi priznávajú, mama je jediná žena, ktorá si najviac zaslúži vašu úctu. Snažte sa vyhnúť partnerke, ktorá vo vašej matke vidí iba konkurenciu a dáva jej to patrične najavo. Dostali by ste sa do nepríjemných situácií a konfliktov a nevedeli by ste sa rozhodnúť, na ktorej strane máte vlastne stáť. Nekonečné reči o tom, že vaša matka nie je normálna, by ste isto počúvať nezniesli.

svokr1

Foto: Depositphotos.com