Mať ju rozrajcovanú v negližé je snom mnohých chlapov. Ale aj lesbičiek. Ibaže máloktorá si sama od seba sexy prádlo aj kúpi. Erotická spodná bielizeň sa teda javí ako perfektný darček pre oboch. Ibaže vybrať tú správu sa nedá len tak. Vieme ako na to!Prvým krokom je uvedomiť si, či má vôbec zmysel jej kupovať ako darček spodné prádlo. Nie všetky sú totiž na tento druh zábavy. Niektoré to proste neberie, iné sa hanbia a nie zriedka môžete naraziť na takú, ktorej to je vyložene nepríjemné. Ak ste s ňou dlhšie, jej názor sa dokonca môže meniť. Na začiatku vzťahu sa odhodlala potešiť vás tým, že zo seba spravila doslova k*rvu, no teraz by sa s vami radšej rozišla, než na seba obliekla niečo, čo i len trochu výstrednejšie. Zmierte sa s tým. Našou radou je, a budete ju od nás počuť viackrát, všímajte si, aké spodné prádlo nosí a tiež jej nazrite do prádelníka. Ak je to absolútne monotónna kopa nohavičiek a podprseniek, ktoré sa líšia maximálne farbou, vymyslite radšej niečo iné.

Ďalšia vec je uvedomiť si, čo vlastne chcete. Sexy spodné prádlo totiž nemusí nutne znamenať to najperverznejšie, čo vám napadne. Škála je naozaj široká. Od tých najperverznejších takmer len šnúrok cez vyložene po*no prádlo s otvormi na tých správnych miestach, čipkované, elegantné, jemne sexy, športovo ladené, až po komixové nohavičky. Nie ste si istý? Spravte si rýchly prieskum dostupných modelov a strihov. Výhodu majú tí z vás, ktorí majú dlhodobejší vzťah. Aj pri tých menej odvážnych kúskoch totiž môžete naraziť na nečakanú reakciu. Ak jej napríklad kúpite francúzske nohavičky s logom Batmana na zadku (Prečo nie? Je to hravé, pekný strih a v neposlednom rade aj vtipné.), môže sa na vás pozrieť ako na nedospelého šaša a pošle vás dokelu. Čiže je dobré, ak ju aspoň ako-tak poznať.

sexi pradlo superman

Poďme však na niečo konkrétne. Správny výber obchodu. Zdá sa vám to ako blbosť, keďže internet je plný super vecí? Je, lenže keď ste v tomto smere nováčik, cesta k úspechu je zložitejšia, než by sa zdalo. Ideálne je vedieť, kde si spodné prádlo kupuje sama. V jej obľúbenom obchode totiž rastú šance, že sa jej trafíte do vkusu, strihu a čo je najdôležitejšie, sadne jej veľkosť. Dokonca sa vám môže pošťastiť až tak, že kúpite niečo, na čo sama pozerala, len z nejakého dôvodu kúpu odložila na neskor. Dôležitá rada! Ak nemáte doma vyložené perverznú samicu a kupujete prádielko prvýkrát, na sex shopy rovno zabudnite!

obchod so sexi pradlom

Zrejme najdôležitejšie, čo si musíte zistiť, je veľkosť. Aj keď by bola inak slušná žienka domáca rozhodnutá, že vám spraví radosť a dá si na seba čokoľvek, ak jej darček nesadne, je po zábave. Poviete si, že na pol čísle alebo čísle hore dolu nezáleží. Záleží! Ak nebude všetko sedieť ako má, sexy efekt sa vytratí. No hlavným problémom bude, že sa na vás urazí. Vy nepoznáte jej veľkosť? To si myslíte, že je tak tučná, že ste jej kúpili “emko”? Čo jej chcete naznačiť s tou o dve čísla väčšou podprsenkou? Aha, ona by mala schudnúť, keďže nosí “elko” a vy ste jej kúpili “esko”? Chodíte po extrémne tenkom ľade. No a aby toho nebolo malo, tak veľkosti spodného prádla, najmä podprseniek, sa uvádzajú bežnými písmenkami (S, M, L,..), párnymi číslami (0, 2, 4, 6, …) alebo kombináciou písmen a čísel (A 32 – DD 38). Preto jej opäť nazrite do prádelníku. Prezrite si čo najviac podprseniek, tie sú na kúpu zložitejšie ako nohavičky, a snažte sa vyzistiť veľkosť v čo najviac označeniach.

Podprsenka je samotná kategória. Kostica? Vystužená? Polovystužená? Push-upka? Mäkká? Poviete si, že to aj jedno, aj tak ju bude mať na sebe ľen chvíľu. Ibaže ide o jej pohodlie, kostice môžu tlačiť a o to, či si skôr nebude namýšľať, že jej tou podprsenkou chcete niečo naznačiť. Opäť riskujete, že miesto kvalitného trtk… príjemného večera, prejdete slzavým údolím.

podprsenky

S nohavičkami je to v rámci veľkosti aj strihu o niečo jednoduchšie. Veľkosti sú zväčša očíslované ako bežné oblečenie, teda S, L, M a vyššie. Čo ľahko vyčítate z toho, čo má doma. Rovnako tak strih. Ak u nej nenájdete žiadne tangá, tak ich ani nekupujte. Nenosí ich preto, že čítala, že škodia zdraviu alebo sú jej nepohodlné. Ak si na nej predstavujete francúzsky strih, skúste si spomenúť, či sa nesťažuje na to, že má veľký zadok. Prípadne, či nie je až moc “funny” a na veľa normálnych vecí pozerá ako na starecké.

Vyberajte podľa typu postavy. Všetko je to o detailoch. To, že je pre vás dokonalá, je síce pekné, no nedostatky a proporcie sa na spodnom prádle prejavia viac ako kdekoľvek inde. Má prirodzene veľký zadok alebo naopak nemá takmer žiadny? Má širšiu panvu? Nádherne dlhé nohy, no zároveň veľmi chudé? Mohutný hrudník, no malé prsia? Alebo je nízka? To všetko sa odrazí na tom,  ako jej sexy darček padne. Najlepšie je nájsť predavačku, ktorá má podobnú postavu, ako tá vaša.

Pradlo podla postavy

Opäť majú výhodu dlhšie zadaní – pohrabte sa jej v tom, čo už má kúpené. Tentokrát sa snažte odhaliť jej štýl. Má v skrinke len čipkované? Nájdete tam všetky farby okrem rúžovej? Alebo používa aj na bežné dni skôr športové prádlo? Skúste sa v tom zorientovať. Ak totiž kúpite niečo, čo by mohlo vyhovovať, no nebude sa jej to páčiť len kvôli farbe, budete nasraný viac, akoby vás s tým rovno poslala do riti. A verte tomu, že sú ženy, ktoré vám dokážu spraviť škandál len preto, že ste jej kúpili ružové nohavičky.

Nemusí byť ani majetnícka mrcha, no značka jej spraví radosť. Každá jedna pozerá po Victoria’s Secret alebo Agent Provocateur. Prečo si toto spodné prádlo nekúpia samé? Pretože im to príde ako prehnaný luxus. Teda aspoň pre väčšinu. Keď sa buchnete po vrecku, spravíte jej tým radosť. A vy sa budete tešiť tiež!

Demotivovali sme vás? Veríme, že nie. A ak predsa, tak zbytočne neriskujte. Kúpte jej radšej kyticu, fľašu dobrého vína, pustite príjemnú muziku a celý deň jej robte radosť milými postrehmi o tom, aká je nádherná. Ak nebudete prvoplánový, večer vás vyt***á ako dávno nie a vy si môžete spokojne pogratulovať, že ste splnili misiu.

Zdroj: askmen.com, lifehacker.com, lovepanky.com l Foto: depositphoto.com, ebay.com, victoriassecret.com, agentprovocateur.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jorge
Pohodlný až bohémsky život? Prečo nie, sme s ním :)