Určite ste videli kultový film Deň nezávislosti. Mimozemšťania, ktorí napadli našu Zem, disponovali obrovskou materskou loďou o veľkosti mesta. Podobná loď sa nachádza v Tichom oceáne neďaleko pobrežia Mexika. Aspoň takto to teda tvrdí lovec záhad a ufológ Scott C. Waring.Nezvyčajný objekt si prvý všimol argentínsky výskumník Marcelo Igazusta a ihneď vo svete lovcov UFO vyvolal ošiaľ. Obrovská štruktúra ležiaca na dne oceánu môže mať podľa Waringa viac ako 13,5 kilometra. Scott Waring ďalej tvrdí: “Len mimozemšťania dokážu vybudovať tak masívnu konštrukciu. Dokonca, aj keby sa nejednalo o UFO, ktoré pristálo v oceáne, tak s najväčšou pravdepodobnosťou ide o mimozemskú základňu.”

ufo

ufo

Lovci záhad tvrdia, že z tohto objektu videli vyžarovať lúče svetla. Či sa jedná naozaj o dôkaz mimozemskej aktivity alebo len o nejaký optický klam, sa dozvieme možno neskôr. Ufológovia sú však presvedčení, že pri pobreží Mexika narazili na materskú loď. Hovorí sa, že na dne mora je ukrytých veľa tajomstiev, no práve toto môže byť oveľa väčšie než tie ostatné.

Zdroj: Unilad.co.uk, YouTube.com | Foto: Comicvine.gamespot.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).