Obľúbenej učiteľke sa podaril kúsok, ktorý rozhodne nemala v pláne. Svojím študentom totiž omylom poslala nemravný e-mail, ktorý sa stal okamžite virálnym. Reakcia samotnej profesorky bola však viac ako prekvapujúca a študenti ju majú kvôli jej postoju o to radšej.

Lisa McElroy z Filadelfie patrí medzi uznávané profesorky vzbudzujúce prirodzený rešpekt. No pri posielaní študijných plánov sa jej omylom podarilo poslať žiakom aj péčkové video, ktoré si predtým prezerala. Univerzitou okamžite otriasol škandál, pričom vedenie pedagogičku poslalo na nútenú dovolenku. Aby toho nebolo málo, do incidentu sa zapojili i rodičia, ktorí hrozili súdmi za se*uálne obťažovanie.

 Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

 reaction email send emails inbox GIFOčakávalo sa, že Lisa sa bude báť aj vyjsť z domu a pred rodičmi či kompetentnými orgánmi sa bude cítiť zahanbene. Ona sa však k celej veci postavila úplne inak. ,,Nechápem, ako môže niečo podobného ľudí v dnešnej dobe pohoršovať. Moji študenti sa rozumní ľudia a vo videu, ktoré som im nechtiac poslala, nebolo nič zvrátené či niečo, čo ešte nevideli alebo nerobili. Celá kauza je prehnaná a poškodila jedine mňa,“ na disciplinárnom konaní šokovala svojím vyjadrením profesorka.

Zdroj | Foto: drexel.edu, Twitter.com, czdepositphotos.com, Instagram