Zrejme všetci odborníci na zdravú výživu vám povedia úplne to isté, a to, že pizzu by ste mali zo svojho jedálnička vylúčiť úplne, pretože ide o kalorickú bombu, ktorá vášmu telu neprospieva! Mladík Brian Northrup, prezývaný aj “Kráľ pizze”, sa však rozhodol tento “mýtus” vyvrátiť. Vyskúšal šialený experiment, počas ktorého jedol iba túto pochúťku. Jeho výsledok vás zrejme prekvapí!Na podporu svojho “pizzového” pokusu si labužník založil vlastný YouTube kanál, na ktorom pravidelne pridával videá so svojimi komentármi. Ak by niekto čakal, že sa z Briana stane vhodný adept do relácie Extrémne premeny, zostane poriadne šokovaný. Aj napriek konzumácii jedla, ktoré sa vo všeobecnosti považuje za nezdravé, totiž schudol dve kilá a vypracoval si svaly ako z ocele! Podľa jeho teórie vôbec nezáleží na tom, čo jete – omnoho dôležitejšie je spáliť nadbytočný prebytok a telo si tak na stavbu svalov dokáže vydolovať živiny i z jedla, akým je pizza!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Jedzte, čo hrdlo ráči, no hýbte sa!

Samozrejme, na vybudovanie potrebnej svalovej hmoty nestačila iba konzumácia talianskej špeciality. Chlapík pravidelne navštevoval posilňovňu, v ktorej trávil hodinu tri až štyrikrát týždenne, tréning navyše doplnil pravidelným behaním. Brianovi sa tak podarilo dokázať, že problém obéznych ľudí nespočíva v zlom stravovaní, ale v pohybe, ktorého majú nedostatok.

Lord of Pizza

Lorf of Pizza - rok jedol iba pizzu

30. deň

50. týždeň

365. deň

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)