Ambiciózna letuška sa rozhodla, že v oblakoch využije každú minútu pre zvýšenie svojho zárobku. Na začiatku svojej kariéry si uvedomila, že páni by si dali povedať. Prestala sa brániť a zo svojho vzhľadu vyťažila, čo sa dalo.

S*xuchtivá to dievčina lietala predovšetkým medzi Amerikou a krajinami Perzského zálivu. Pasažiermi tak boli väčšinou bohatí biznismeni a turisti s buksou ušetrených peňazí. Pre svoje milostné hrátky využívala toaletu a počas jedného letu si bola schopná zarobiť viac ako 2000 eur.

 music video britney spears toxic britney spears toxic toxic mv GIF

Za dva roky práce na palube si mala prilepšiť o viac ako 800-tisíc eur. Musíme uznať, že je to naozaj slušný balík a radodajná letuška sa musela poriadne ,,narobiť.“ No po prevalení jej „bokoviek“ dostala okamžite výpoveď a dokonca musela opustiť krajinu, kde pracovala.

Aerolínie, ktoré získali zlú reklamu, si dali poriadne záležať na utajení mena povoľnej radodajky a dokonca nie je známy ani názov spoločnosti. Na základe pátrania dailymail.co.uk môžeme tvrdiť, že išlo o firmu podnikajúcu v Saudskej Arábii a letuška sa údajne mala volať Sada.

 music video britney spears wink britney winking GIF

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Instagram.com