Či už ste materialista alebo nie, k Vianociam jednoducho darčeky patria. No nie každému sa chce chodiť hodiny po obchodoch a zháňať to pravé orechové pre dotyčnú osobu. Zvlášť, ak niekto baží po originalite, väčšinou sa z nakupovania vracia sklamaný.My vám ponúkame riešenie, pri ktorom nebudete musieť z domu ani len päty vytiahnuť a zaručene vyberiete darček ako lusk. Respektíve, z toľkej ponuky netradičných darčekov si možno ani nebudete vedieť vybrať, pretože sa vám toho bude pozdávať omnoho viac, ako by ste čakali.

Ak ešte nepoznáte internetovú stránku  www.netradicnydarcek.sk, je na čase a s ňou zoznámiť. Nájdete tu naozaj darčeky od výmyslu sveta, ktoré by ste veru v obchodoch hľadali márne. Stačí si len vybrať, či chcete obdarovať ženu alebo muža a taktiež môžete zvoliť konkrétnu udalosť, ku ktorej by mal byť darček určený. V ponuke je viac ako 500 skvelých a netradičných darčekov, ktoré nielen potešia, ale určite aj pobavia :)

Alkoholové človeče nehnevaj sa!0055678

Chladiaca podložka pod notebook0056169

Dáždnik pre fajčiarov s popolníkom0055223

Darčeková sada – Super Otec0055691

Golf na WC0055602

Celú ponuku netradičných darčekov hľadajte na  www.netradicnydarcek.sk.

Akcia: Ak pri akejkoľvek objednávke zadáte kód (vianoce2014), automaticky na ňu dostanete 10 % zľavu!

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.