Zdá sa vám, že toho o vašom vzťahu vedia jej kamarátky akosi priveľa? Realitou je, že keď sa jedná o posteľné hrátky, môžete na to vziať jed, že im tá vaša už vyzradila takmer všetko. A rozoberajú TO pekne dopodrobna, to si buďte istý! Týchto päť vecí o vás zaručene vie celá jej dievčenská partia!1. Ako vyzerá váš vták

Baby v tomto prípade vyklebetia úplne všetko. Od veľkosti, chuti, vône či zápachu, ich bystrým zmyslom neujde absolútne nič. Máte obriezku, materské znamienko alebo sa vaša pýcha stáča mierne doprava? Určite to vedia už aj jej chichotajúce sa kamošky.

2. Polohy a výdrž

Polohy, samozrejme, ani zďaleka nie sú takým dôležitým bodom ako výdrž, no aj tu sa dá pohorieť. Keď ste to dali za pol minúty a fučiac sa zvalili na bok, ten smiech zo ženských wc je pravdepodobne venovaný len a len vám.

3. Či pri TOM na ňu myslíte

Ste sebec, ktorý “zdúchne” hneď, ako si vyprázdni gule? Za toto schytáte pekne veľký čierny bodík. Máte predsa ruky aj ústa, tak prečo ich nevyužiť, i keď kamoš v trenkách už nemôže. Legenda o vašich šikovných prstoch sa zaručene roznesie rýchlosťou blesku.

4. Aký dobrý ste v porovnaní s tým najlepším, čo zažila

Dosiahla s vami orgazmus? Urobili ste niečo tak výnimočné, čo ešte nikdy nezažila? Zmyselná predohra, nezvyčajné miesto či tajná rýchlovka? Prekvapte ju tak, aby na vás nikdy nazabudla. Nech ste jednoznačne tým najlepším, čo kedy zažila. Inak budete postavený pred nekompromisný ženský súd.

5. Ako sa s vami cítila

Ženy majú neskutočnú pamäť. Keď ste na ňu tlačili, aby svetlá ostali zažaté a ju to rozhodilo, nielenže sa riadne posťažuje všetkým parťáčkam, ale nevyzerá to pre vás ani na posteľné repete. Nesnažte sa ju okamžite a nasilu nútiť vyjsť z jej komfortnej zóny, pravdepodobnosť, že sa za to stanete pánom Jedinečným, je malá a stavte sa, že útechu bude hľadať presne u tej kamošky, ktorú neznášate najviac.

Zdroj: askmen.com | Foto: giphy