27-ročná Mayang Prasetyo ponúkala eskortné služby pre “vyššiu klientelu” v Brisbane v Austrálii a zároveň prežívala lásku s 27-ročným šéfkuchárom Marcusom Volke, ktorá však nedopadla v jej prospech.Dvaja policajti prišli skontrolovať odporný zápach šíriaci sa celým poschodím bytovky, kde bývali Mayang s Marcusom. Takmer omdleli, keď zistili príčinu. V byte zaľúbenej dvojice našli obrovský hrniec s ľudskými pozostatkami.

Ako prvé zbadali v hrnci ženské nohy. Strážnici si najskôr mysleli, že sa jedná o vtip, nejakú hlúpu verziu halloweenskej výzdoby. Avšak hneď si uvedomili, že žart to nie je. V hrnci sa varila Mayang, rozsekaná na kúsky. Zbytok, ktorý sa nevošiel do hrnca, našiel miesto v odpadkovom koši. Ukázalo sa, že krásnu prostitútku zabil jej priateľ Marcus a následne sa tento strašný čin snažil zakryť. Keďže bol skúseným šéfkuchárom, Mayang bez problémov rozkúskoval a postavil na sporák.

Volke sa však nakoniec príchodu policajtov zľakol a vyskočil z okna, pri čom sa porezal na krku. Vrah sa síce pred mužmi zákona ukryl v odpadkovom koši, no pri ich príchode bol už mŕtvy – vykrvácal. Po mladíkovej smrti vyšlo najavo, že trpel vážnymi psychickými problémami. Celý prípad sa ešte prešetruje.

Zdroj: abc.net.au | Foto: Facebook