Pret*tkať dva týždne niekde pri mori? Buďme realisti! Se*turisti sú turisti alebo cestovatelia ako každý, ibaže si do programu zaradia ochutnávku miestnych slečien a špecialít. Pozrieť si krajinu, dať pár drinkov na párty a potom sa vyjašiť do sýta. A dokonca to nie je zábava len pre zahojených. Často si odpustíte dva drinky a vydáte sa na “cestu okolo sveta”. Znie to dobre, že? A my vieme, kam sa oplatí zamieriť. 

Dominikánska republika

Sexturizmus Dominikanska republika

Synonymom tej najluxusnejšej dovolenky pre Slováka. Nádherná príroda, dokonalé počasie a ceny lepšie ako u nás (samozrejme, mimo dovolenkové rezorty). Avšak hlavným dôvodom, prečo sa Dominikánska republika teší veľkej popularite medzi dovolenkármi, je fakt, že je tu legálna prostitúcia. Je preto zaujímavé, že tento malý raj stále nie je vyhlásenou top destináciou svetového se*turizmu. Zatiaľ sa označuje len za krajinu s najviac a najrýchlejšie sa rozvíjajúcim sa turizmom pre dospelých. Pre dovolenkárov zasúvačov odporúčame mestá Sosua a Boca Chica alebo rezorty Don Juan Beach Resort a New Garden Hotel. Viac informácií o Dominikánskej republike v článku “Chcete se*? Stačí si povedať”! Vstúpte s nami do raja menom Dominikánska republika!.

Thajsko

Sexturizmus Thajsko

Krajina s bohatou kultúrou, históriou, nádhernou prírodou a perfektnou gastronómiou. Avšak väčšina dovolenkárov, na Slovensku ich rok od roku pribúda neúrekom, rozpráva viac-menej len o divokých párty a se*turizme. Paradoxom je, že prostitúcia tu nie je legálna, no všetci tu nad ňou prižmurujú oči. Dôvod? Ľahký a najmä výnosný zárobok. Ostatne možno ste sa už aj stretli s historkami o tom, ako štátna úradníčka, vzorná manželka a matka niekoľkých detí cez víkend robí radosť turistom, aby rodina prežila. Tých historiek je toľko, že na tom musí byť niečo pravdy. Aby ste zbytočne neblúdili a chcete “ochutnať” exotiku, tak v Bankoku si to zamierte rovno do štvrte Patpong, prípadne do miest Pattaya a Phuket.

Kambodža

Sexturizmus kambodza

Opäť krajina, ktorá ponúka veľmi zaujímavú históriu, kultúru a láka istým tajomstvom a exotikou. Keby ste hľadali se*turizmus, určite by vás nenapadlo pichnúť prst na mape práve sem. A predsa. Prostitúcia je tu síce nelegálna, no zisky z nej stúpajú spolu s nárastom prichádzajúcich turistov do krajiny. Po “kambodžsky” si to užijete najmä v mestách ako Siem Reap a Phnom Penh, kde nájdete prostitútky poflakovať sa po uliciach, prípadne tie sofistikovanejšie si vás nájdu v bare alebo klube. Zaujímavosťou však je, že aj napriek štatistikám, ktoré posúvajú Kambodžu do takýchto rebríčkov, najväčšiu časť zákazníkov stále tvoria miestni.

Holandsko

Sexturizmus Holandsko

V tomto prípade by sa zrejme viac žiadalo povedať Amsterdam. Európskemu mestu hriechu viackrát hrozili morálne čistky. Nemusíte byť však ekonomický génius, aby ste si spočítali dve a dve a je jasné, že aj keď krajina ponúka pôsobivé scenérie, bohatý kultúrny život a mnoho iného, turisti minú najviac za marihuanu a se*. Za posledné roky bol dokonca zaznamenaný rast prímov zo se*turizmu. Avšak dajte si pozor. Fajnšmekri môžu zostať sklamaní. Viacerí labužníci píšu, že ponuka v red-light district je zaujímavá až po pár jointoch, prípadne s pár promile.

Španielsko

Sexturizmus Španiesko

Poviete si, tam som bol a nemám ten pocit. Ibaže Španielsko je Ibiza, Madrid a Barcelona. O párty ostrove snáď reč nemusí byť. Madrid a Barcelona sú vyhlásenými mestami nočného života. Masívne nočné kluby, veľa alkoholu a sofistikovaná prostitúcia. To, čo cez deň vyzerá nevinne, sa v noci mení na raj plateného se*u. V Barcelone najmä južný koniec dobre známej La Rambla, v Madride je zase hlavným stanom prostitútok ulica Gran Via.

Brazília

T
T

 

Milovníci karnevalov, futbaloví fanúšikovia, pártychtivci, ale aj páriky na honeymoons. Brazília je jednoducho krajina, v ktorej si nájde každý to svoje. A se*turisti obzvlášť. Ostatne stačí sa pozrieť na kostýmy karnevalových tanečníc alebo sa obzrieť po pláži a miniatúrnych bikinách a hneď je jasné, že se* tu bude celkom bežnou zábavou. Naviac je v Brazílií prostitúcia legálna. Avšak vláde sa táto atrakcia veľmi nepáči, hlasno ju odsudzuje a snaží sa podnikať kroky proti. Najmä blížiacimi sa majstrovstvami sveta vo futbale v roku 2016. Takže ak chcete vyskúšať brazílske tance lásky, poponáhľajte sa a hotel bookujte buď v Rio de Janeiro, alebo v Fortaleza. Rada na záver. Aj keď ste motorkár, ktorý naháňa hrôzu už na prvý pohľad, vyhýbajte neturistickým uličkám a štvrtiam.

Filipíny

Sexturizmus Filipíny

Ako prvé vás istotne napadne Manila alebo Boracay. Ak by ste však poblúdili po mape, našli by ste tiež Olongapo City alebo Angels City. Tieto dve mestá ukoja aj tých najneukojitelnejších. Prostitúcia je tu mimo zákon, no zároveň ide o najväčší prílev peňazí, teda na zákony sa kašle. Avšak isté dekórum je zachované. Teda brať len tak nejaké ľahké devy z ulice sa vám nepodarí. Treba ísť do baru alebo masážneho salónu. Masáž je tu s veľkolepým prekvapením celkom bežná záležitosť.

zdroj: huffingtonpost.com l foto: depositphotos.com, caribation.com, thelip.tv, emaze.com, youtube.com, thedailybeast.com, dailymotion.com, global.fncstatic.com, huffingtonpost.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jorge
Pohodlný až bohémsky život? Prečo nie, sme s ním :)