Uvedomili ste si niekedy ten fakt, že vlastne iba ženy sú tie, ktoré pri se*e naozaj kričia? Neviem, aké máte teda skúsenosti vy, ale ja vždy, keď som “svedkom” niečej kopulácie (nechceným a, samozrejme, iba čo sa zvukových efektov týka – najčastejšie susedov odvedľa či prípadne iných susedov v nejakom tom hoteli), v 90% prípadoch počuť najmä ženu.Ak počuť muža – v tom momente, kedy neprežívam to, čo tá žena, aj keď podľa tých zvukov (toho muža) som niekedy viac rada tomu, že neprežívam – heh, ale to je mimo tému… Ak teda počuť muža, je to z nezainteresovaného pohľadu dosť komické, ak nie úplne… nechutné. Ak sa však nad tým zamyslíme z nadhľadu, za predpokladu, že prežívajú niečo extra výnimočné, stonať by mali obaja účastníci tohto aktu.

ja ak by som bola muž, čím viac by moja partnerka v posteli stonala, tým menej by som verila tomu, že z toho vôbec niečo má

Takto: Ja ak by som bola muž, čím viac by moja partnerka v posteli stonala, tým menej by som verila tomu, že z toho vôbec niečo má! Ak mám byť totiž úplne úprimná, v dobe, keď bol môj intímny život v úplných plienkach, som presne takto prežívala onen styk aj ja. Avšak, vôbec nič som z toho nemala. Ani z toho styku a hlavne ani z toho revu, ak teda odpočítam opotrebované hlasivky, s ktorými keď som niečo povedala, v spoločnosti mal každý pocit, že denne vyfajčím tri krabičky ťažkých malboriek.

Ale niečo vám poradím a je to v podstate veľmi jednoduchá finta. Ak budete mať nabudúce v posteli „urevanú kráľovnú“ alebo ak chcete, herečku z prvej strany vášho obľúbeného portálu pre dospelých, skúste malú osvedčenú fintu: štipnite ju. Ak je naozaj v takej extáze, to uštipnutie ani nepocíti, naopak – ak zareaguje, tak… viete, na čom ste.

Ale pozor! Muži majú často krehké ego, preto niekedy radšej nevedieť a užívať ;-).

Do skorého videnia. Vaša Adelka.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adela
Adelka je z našej redakcie síce najpromiskuitnejšia ale za to v sexuálnych otázkach najskúsenejšia. Niekedy ani nechceme radšej vedieť čo si myslí, pretože to pokazí všetky naše romantické predstavy. Mrška jedna ;-)