Muži takisto ako ženy hľadajú spôsoby, ako dotiahnuť svoj vzhľad do dokonalosti, aby tak zaujali najkrajšie „kúsky“ medzi nežným pohlavím. Na celkovú vizáž muža má bezpochyby obrovský vplyv aj výber účesu, a preto by ste mu mali venovať zvýšenú pozornosť.

Ako hovoria odborníci, neexistujú žiadne špecifické strihy, ktoré by ženy vyslovene milovali. Ale existuje niekoľko nepísaných zásad dopomáhajúcich k účesu so zaručeným úspechom.

ako na správny účes

1. Dobrý strih je zárukou úspechu

Znamená to, že nech už si vyberiete akýkoľvek účes, musí byť urobený perfektne. To, samozrejme, docielite tým, že navštívite odborníka, ktorý má všetky strihy v malíčku a okrem toho, že vám vhodne poradí, vás aj naozaj profesionálne ostrihá a ošetrí vaše vlasy.

dobrý mužský účes

2. Pravidelné strihanie

Účes, ktorý nosíte, by mal byť pravidelne upravovaný a opätovne strihaný. Čím dlhšia pauza medzi strihaniami, tým väčšia šanca, že svojim účesom žiadnu ženu neohúrite. Ku kaderníčke či kaderníkovi je potrebné chodiť aspoň raz za mesiac.

pravidelné strihanie je záruka úspechu

3. Vo svojom účese si buďte istý

Či už si vyberiete krátky, dlhý, strapatý alebo dokonale upravený strih, uistite sa, že okolie vníma váš výber rovnako ako vy. Znamená to, že ak si zvolíte napríklad chaotický, strapatý účes, musí vyzerať tak, že je súčasťou vášho imidžu a nie, že ste práve vstali z postele a zabudli ste si učesať vlasy.

sebavedomý účes

Top pánske účesy na rok 2016 pre každý typ tváre nájdete >>>TU

Zdroj: Hairstyleonpoint Foto: Instagram