Znásilnenie patrí k najnechutnejším trestným činom. Stráca sa ľudskosť, človek sa mení na zviera ovládané pudmi, nie rozumom. Chovanie, ktoré nemožno tolerovať a musí sa rázne trestať, aby si ďalší delikventi svoj primitívny čin rozmysleli. A ako sa trestá znásilnenie v jednotlivých krajinách sveta?Čína

Ak vám dokážu znásilnenie v Číne, automaticky ste poslaný na smrť. Niektorí odsúdení sú dokonca zabití zmrzačením!

Irán

Irán sa rovnako s páchateľmi nemazná. Na výber máte dve možnosti. Buď vás zastrelia, alebo obesia. Hoci výber nebude na vás.

Afganistan

Znásilnenia v Afganistane sú veľmi zriedkavé, systém je nepriestrelný. Do štyroch dní od prichytenia či podozrenia odvisnete alebo budete zastrelení. Nemyslíme, že by ste za štyri dni stihli dokázať svoju nevinu.

uchPrečítajte si tiež:
Rozhovor s úchylom 2: “Ženy znásilňujem z dlhej chvíle!”

 

Francúzsko

Európska krajina je k nechutným zločincom zhovievavejšia, prežijú. Sedieť môžu od 15 rokov až po doživotie, v závislosti od toho, akú ujmu spôsobia.

Severná Kórea

Jednoduché, odsúdného zastrelí popravčia čata. Pomerne dôstojné, hoci si to delikvent nezaslúži.

Rusko

Pri tom, aké nízke tresty udeľuje za znásilnenie Rusko, sa zamyslíte, či to nie je súcitom s tými, čo nemajú inú možnosť vrznúť si. Sedieť môžu od 3 – 6 rokov po 10 – 20 rokov, ak osobe ublížia naozaj vážne.

Saudská Arábia

Odsúdený je verejne popravený. Ideálny spôsob, ako odradiť prípadných záujemcov.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Móric
Možno potomok dobrodruha a spisovateľa. A možno nie. Meno suchára, no nemá to rád suché. Neprofesionálne platonicky zamilovaný do kolegyne Loly. Ibaže Lolou sa môže ľahko stať každá okoloidúca s úsmevom a dlhými vlasmi.