Myslíte si, že viete, no zistíte, že neviete. Doteraz ste poznali len vrchol ľadovca.Stáva sa vám, že po radovánkach pre dospelých nie je všetko tak, ako by malo byť? Ona sa tvári akoby dostala nedovarené jedlo, vy akoby vás autobusár vyložil na pol ceste Bratislava – Košice, že zbytok už nejak dokráčate. Je to smutné, no hanbiť sa nemusíte. Sex je totiž považovaný za niečo, čo ovládame automaticky. A myslíme, že aj automaticky dobre. Ibaže opak je pravdou. Kvalitná súlož, a najmä kvalitná súlož po rokoch partnerstva, je o neustálom vzdelávaní a učení sa nových vychytávok.

Možno vás napadlo, že zbehnete do najbližšieho bordelu, tam sa čo to priučíte a doma bude všetko v poriadku. Zbytočne neriskujte. Poobhliadnite sa po niečom sofistikovanejšom. Napríklad po sex koučovi. Za takýmto trénerom nemusíte cestovať ďaleko. V susedných Čechách organizuje kurzy pre dospelých Júlia Gaia Poupětová.

Kurzy však nie sú divokými orgiami, ako vás možno napadlo. Júlia sa zameriava na senzuálnu stránku styku. Vyučuje masáže, učí ako sa dotýkať, naučí vás komunikovať a najmä vás naučí, ako prežívať orgazmus oveľa intenzívnejšie ako tomu bolo doteraz. Nie je však zameraná len na jedno pohlavie. Elektrizujúcich školení je v ponuke celá rada, ako pre mužov, tak pre ženy.

Júlia sa naposledy objavila v médiách vďaka masáži penisu, ktorú učí zvedavé ženy, ktoré chcú svojim polovičkám ukázať úplne nový vesmír. A asi na tom niečo bude, pretože masírovať penis sa dá až tridsiatimi hmatmi. Približne rovnakým počtom sa dá dráždiť vagína bez toho, aby ste do nej vnikli.

Sexy blondína prezradila, že na kurzy chodia takmer výlučne ženatí muži. Zväčša ich dokonca posielajú manželky, ktoré by sa kurzov rady zúčastnili, no hanbia sa a preto si chcú spraviť najprv prieskum. Chlapi sa zasa potešia, pretože masážne a masturbačné techniky sa neučia na flashlightoch, ale na skutočných ženách. Spozorneli ste? ;)

Zdroj: blesk.cz, juliegaiapoupetova.cz |  Foto: idnes.cz

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jorge
Pohodlný až bohémsky život? Prečo nie, sme s ním :)