Slovenskí hokejisti vo svojom druhom vystúpení na ZOH 2018 síce prehrali s Američanmi tesne 1:2, ale výkon našich chlapcov bol výborný a prehrali so cťou. O pár hodín neskôr sa však slovenský národ dočkal “facky” od IIHF.Nie je žiadnym tajomstvom, že niektoré krajiny si mýlia Slovensko so Slovinskom. Je však veľmi smutné, že si tieto dva štáty mýlia aj predstavitelia Medzinárodnej hokejovej federácie. IIHF na svojom oficiálnom Instagrame v rámci insta Stories najskôr zdieľala fotky zo zápasu Slovensko : USA (1:2), ale o pár hodín neskôr tam smelo “vycapili” fotku, že Slovensko prehráva s Ruskom 1:8.

Slovensko možno nie je takou hokejovou veľmocou ako Rusko, Kanada či Švédsko, napriek tomu si naša reprezentácia vydobyla vo svete veľmi dobré meno, najmä vďaka medailovým úspechom zo začiatku tohto storočia. Ani to však zjavne nestačí na to, aby ľudia propagujúci hokej vo svete dokázali rozoznať Slovensko od Slovinska. Len pre úplnosť dodávame, že Slovinci podľahli Rusom 2:8.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zdroj|Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D