Na populárnej facebookovej stránke Priznania žien sa pred pár dňami objavilo bizarné priznanie Slovenky, ktorá má pri TOM veľmi špecifický problém. Nebudete veriť vlastným očiam, ale pobavenie je zaručené! :DMladá Slovenka sa na spomínanej stránke anonymne priznala k tomu, že nedávno začala pohlavne žiť so svojím partnerom a všetko sa jej to veľmi páči, až na jednu vec. Dievča doslova napísalo, že jej vyslovene vadí to, keď gule jej partnera plieskajú o jej zadok. Tento jav pri milovaní jej veľmi kazí zážitok z pohlavného styku, ale mladá slečna prišla s veľmi originálnym riešením. Rozhodla sa kontaktovať spomínanú stránku a ľudí v nej kvôli tomu, či jej nevedia poradiť, kde zoženie tlmiče na vagínu alebo niečo podobné, čo by si dala do priestorov vagíny pri se*e, aby jej už nič o zadok neplieskalo.

tlmic na vaginu

Slovenke vadí, že jej pri se*e plieskajú o zadok gule partnera a zháňa tlmiče na vagínu!

Nám nezostáva nič iné, len zaželať slovenskej dievčine veľa šťastia pri hľadaní vaginálnych tlmičov a taktiež jej prajeme veľa pekných se*uálnych zážitkov bez otravného plieskania.

Zdroj: Facebook.com | Foto: Depositphotos.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D