Týždenník Plus 7 dní nedávno priniesol článok o slovenských zlatokopkách. O ich spôsobe života, myslenia, ale aj o tom, odkiaľ pochádzajú a ako sa dostali do luxusného sveta slovenskej smotánky. Do neslávneho rebríčka sa dostali tieto slečny!V jednom z najznámejších slovenských týždenníkov Plus 7 dní sa objavil kontroverzný a zároveň veľmi zaujímavý článoček o slovenských zlatokopkách, ktorý približuje svet žien idúcich si priamočiaro a cez posteľ za svojím snom o luxuse. Nemenovaný zdroj v ňom prezrádza viaceré zaujímavé pikošky, ako napríklad, že blondínky sú už out, pretože dnes medzi zlatokopkami vedú brunety, alebo to, že takéto baby si už dopredu veľmi dobre prelustrujú (čítajte – pregúglujú), s kým sa zapletú. Najväčším rajónom, kde sa z dievčat stávajú zlatokopky, sú podľa neho najmä súťaže krásy. Viac vám v rámci kolegiality a autorských práv, samozrejme, prezradiť nemôžeme, ale predsa len sme sa rozhodli, že vám aspoň ukážeme zoznam žien, ktoré si v tomto článočku zaslúžili (minimálne) zmienku.

Andrea Verešová

Miss Slovensko 1999 a jedna z najúspešnejších modeliek narodených v našich končinách sa povesti zlatokopky dočkala najmä v susednom Česku. Treba však dodať, že dnes si už táto slávna bruneta na seba zarába sama, a to viac než slušne. Jej uniknuté nahé fotky z mladosti si môžete pozrieť TU!

Natália Poklušová

Mladá herečka zo Spišskej Novej Vsi, známa zo seriálu Búrlivé víno, sa v tomto rebríčku ocitla najmä preto, že zbalila známeho scenáristu Andyho Krausa, ktorý kvôli nej následne opustil rodinu.

#photoshoot #actress

A post shared by Natália Puklušová (@natalia_puklusova) on

Barbora Balúchová

Niekdajšia účastníčka SuperStar a následne speváčka skupiny Starmania sa v rebríčku ocitla kvôli tomu, že čaká dieťa s najznámejším slovenským oteckom Borisom Kollárom. Blonďavá Záhoračka nie je jedinou Kollárovou EX v tomto zozname. Jej sexy fotky si môžete pozrieť TU!

🍀 #smile #love #lifeyourlife #love

A post shared by Barbora Balúchová 🎤 (@barborabaluchova) on

Mária Trošková

Táto kráska sa minulý rok v marci stala jedným z radových zamestnancov kancelárie predsedu vlády slovenskej republiky (čítajte – bola sekretárkou alebo asistentkou istého pána Róberta F). Po roku v tejto funkcii sa však vyšvihla na post hlavného štátneho radcu. V tomto prípade nám nedá necitovať pôvodný článok, v ktorom je uvedené, že “Mária je buď v tomto rebríčku úplným omylom, alebo mu kraľuje”. Jej sexy fotky si môžete pozrieť TU!

Foto: modelmanagement.com

Petra Krištúfková

Petra sa preslávila svojimi vzťahmi s vplyvnými mužmi, ktorí boli neskôr obvinení z protizákonných aktivít. Medzi jej EX milencov patrí (okrem iných) už aj spomínaný Boris Kollár. Krištúfková je dnes členkou Kollárovej politickej strany “Sme rodina”.

Mária Kukučová

Niekdajšia modelka, ktorá ulovila bohatého muža, dopadla spomedzi všetkých spomenutých dám najhoršie. Bola dlhšie podozrivá z toho, že v španielskej Malage chladnokrve zastrelila istého britského milionára. Hoci Kukučová tvrdila, že to bolo v sebaobrane, španielsky súd ju uznal vinnou a odsúdil na 15 rokov väzenia.

1737
Foto: Facebook

Andrea Járová

Okrem toho, že Járová sa preslávila ako modelka a playmate, stala sa známou aj ako víťazka Farmy. Blondína s umelými prsiami nemala núdzu o vzťahy s vplyvnými mužmi, ale po jej učinkovaní v spomínanej reality šou sa už po boku žiadneho boháča neobjavila. Jej nahé fotky si môžete pozrieť TU!

clipboard07

Linda Rezešová

Miss Slovensko 1996 sa vydala za podnikateľa Júliusa Rezeša a tento zväzok ju katapultoval medzi najvyššiu slovenskú smotánku. Dnes má už za sebou viacero rozvodov a skrachovaných vzťahov s mocnými mužmi. Medzi nami, i s ňou mal čoro-moro Boris Kollár a dokonca sa svojho času v Amerike vraj aj vzali.

clipboard04

Jana Mutňanská

Niekdajšia súťažiaca v speváckej súťaži SuperStar či účastníčka súťaže krásy. Modelka, moderátorka a najnovšie aj spisovateľka so slabosťou na bohatých a vplyvných mužov.

Romana Škamlová

Krásna blondína je ďalším prípadom, kedy sa dievča na súťaži krásy zaľúbilo do staršieho bohatého muža. S podnikateľom, ktorý ju uviedol do vyššej spoločnosti, už ale pár netvorí. Podľa viacerých zdrojov si Banskobystričanka našla náhradu v podobe ďalšieho úspešného muža. Jej sexy fotky si mlžete pozrieť TU!

Mária Pietrová

Jedna z radových moderátoriek Markízy, ktorá oplýva skutočne veľkou krásou, sa nevydala zle. Jej manželom sa stal podnikateľ Tomáš Chrenko mladší, ktorého otec je pravidelne zaraďovaný medzi top desiatku najbohatších Čechov.

clipboard02

Kristína Krajčírová

Miss Slovensko 2012, ktorá našla svoju lásku taktiež po súťaži krásy, a stal sa ňou známy podnikateľ Ivan Kmotrík mladší. Toho mužské osadenstvo pozná najmä ako viceprezidenta futbalového klubu Slovana Bratislava.

2012 miss navzdy miss 😂 .

A post shared by Kristina Krajcirova (@kristinakraj) on

Denisa Mendrejová

Denisa je Miss Universe SR 2009 a už niekoľko rokov tvorí pár s podnikateľom Slavomírom Hatinom mladším. Dvojica sa taktiež do seba zaľúbila krátko po blondínkinom učinkovaní na spomínanej súťaži krásy.

#nuppl #dress #denisamendrejova CONTACT: [email protected] or FB page

A post shared by NuPPL – fashion brand (@nuppl) on

Lucia Senášiová

Lucia sa v roku 2007 stala Miss Universe SR a už počas tejto súťaže sa pošuškávalo, že za ňou stojí mocný muž. Posledných pár rokov sa jej meno spájalo s viacerými vplyvnými pánmi, dnes žije vydatá v Taliansku, kde spolu s manželom patria medzi tamojšiu smotánku. Jej sexy fotky si môžete pozrieť TU!

Timea Szaboóvá

Timea bola kedysi Miss Brejk a taktiež prvá vicemiss na súťaži Miss Universe SR 2010. Dnes čaká druhé dieťa s podnikateľom Ivanom Kmotríkom, o ktorom sme sa zmieňovali už vyššie.

1738
Zdroj: Miss-modelky.blog.cz

Andrea Heringhová

Niekdajšia účastníčka súťaže krásy je dnes trojnásobnou matkou, pričom otcom jej dvoch detí nie je nik iný ako už niekoľkokrát spomenutý multiotecko Boris Kollár.

#vrzalaexclusive #robertvrzala #vrzalafashion #womanjacket #fashiondesign #andreaheringhova

A post shared by robertvrzala (@robertvrzala) on

Dominika Lukáčová

Niekdajšia moderátorka a redaktorka Markízy sa do tohto rebríčka dostala najmä vďaka tomu, že pred pár rokmi ulovila známu tvár slovenského šoubiznisu Štefana Skrúcaného. Ten sa síce kvôli nej rozviedol so svojou dlhoročnou manželkou, no potom jeho vzťah s Dominikou nemal príliš dlhé trvanie. Uniknuté domáce video Dominiky a Štefana si môžete pozrieť TU!

#tb#crazy#happyme#summermodeon#kedsomsaestevedelabavit#kedsadegustovalo#ukazbicak#monkeybusiness 🐒💃

A post shared by Dominika Lukacova (@dominik_lu) on

Silvia Kucherenko

Modelka, zástankyňa plastických operácií, manželka, matka a v poslednom období aj nechválne známa hviezda sociálnych sietí. Popritom všetkom má Silvia slabosť na bohatých a vplyvných mužov. Jej meno sa často skloňuje s pojmom zlatokopka.

Zdroj: Plus 7 dní | Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D