Akokoľvek neuveriteľne to znie, ruky, na ktoré sa práve dívate, patria mladému, iba 33-ročnému mužovi. Do stavu, v akom sa nachádzajú, ich dostal za päť dní a verte, že jeho príbeh skutočne stojí za to!Alex Gregory je olympijský víťaz, veslár a dobrodruh, ktorý sa s kamarátmi vybral na cestu z Nórska na Island. Už po prvom mesiaci chlapi zvládli naveslovať viac ako 1 000 kilometrov, pričom podstatná časť ich vybavenia mala byť poháňaná solárnou energiou. Nanešťastie sa počas svojej výpravy dostali na miesta, kam slnečné lúče zablúdia len zriedka, a tak mužom neostávalo nič iné, ako preveslovať k opustenému nórskemu ostrovu ručne! Tu im už pomohli zamestnanci meteorologického strediska.

Partiu však ešte čakalo 600 kilometrov, a tak Alex pri prvej možnosti poslal fanúšikom túto šokujúcu fotografiu, čím ich poriadne vystrašil. Nakoniec všetko dobre dopadlo a všetci účastníci doplávali do cieľa. Nuž, chlapi, klobúk dole!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zdroj/Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!