Je len málo rodičov, ktorí by sa úprimne chválili péčkovou kariérou svojich ratolestí. Napriek tomu niektorí otcovia slávnych hviezdičiek prehovorili a prezradili, aké boli ich reakcie,  keď zistili, že si ich (kedysi) malí drobci zarábajú se*om pred kamerou.Herečka z neslušných filmov s priam rozprávkovým menom Aurora Snow dokázala o svojom povolaní povedať otcovi, až keď sa ocitla na péčkovom dôchodku. Jeho reakciou bola neskutočne zaskočená.

Aurora Snow
Aurora Snow

“Bol by som hrdý,” odvetil tatko na dcérinu zavádzajúcu otázku, ako by reagoval, keby zistil, že ju živí práve péčkový priemysel. Kočka by takúto odpoveď určite nečakala ani vo sne. Preto od otca ďalej vyzvedala, či nie je prekvapený, že našla uplatnenie práve v péčku.

“Áno, spočiatku som bol šokovaný, ale taktiež som bol hrdý, bude to pecka, keď moji kamoši zistia, že tá péčková hviezda je moja dcéra,” pokračoval podivný tatko. Na otázku, ako túto skutočnosť obháji pred odporcami filmov pre dospelých, otec pokračoval “moja dcéra zarába tisícky dolárov tým, že sa s niekým vyspí, neverím, že by ste sa tiež takejto príležitosti nechytili…”

Nie každý rodič je však k počinom svojich péčkových detí tak veľkorysý a ohľaduplný ako Aurorin ocko. Heračka Leah Gotti sa stretla s úplne opačnou reakciou svojho otca. Keď sa dozvedel o jej kariére, doslova ju “odstrihol” od rodiny a viac s ňou neprehovoril. Naopak rodičia herca s pseudonymom Mick Blue si pýtali kazety s nahrávkami synových počinov, aby ich mohli ukázať aj všetkým príbuzným.

Leah Gotti
Mick Blue

Zdroj: huffingtonpost.com | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Goldie
Nenápadne preniká do sveta "pánov tvorstva". A že to je riadna výzva, to vie už od začiatku...