Ako často máte šancu zahrať si hru od slovenských vývojárov, navyše s takou pôsobivou grafikou? Novinku League of Clans práve spustili!



Naivita ruže prináša – povedali si možno mnohé štúdiá, ktoré dnes kraľujú svetu hier. Rovnakú vetu si povedali mladí Slováci zo štúdia Naive.Zone a svoj sen postupne premieňali na realitu. Teraz ich sen uzrie svetlo sveta. Prichádza spustenie online stratégie League of Clans.

Leto 2013 bolo obdobie, kedy si mladí chalani povedali, že namiesto chľastania v parku začnú pracovať na niečom, čo má zmysel. Traja ľudia sa spojili s jedným cieľom, vytvoriť hru, ktorá na trhu chýba, hru, ktorú by ľudia hrali radi.

Čas plynul, až prišiel január 2015 a hra sa stáva realitou. Piaty január je dňom spustenia hry League of Clans. League of Clans je strategická browser hra zasadená do obdobia stredoveku v ktorej máte možnosť budovať mestá rôznych frakcii, útočiť na nepriateľov a spoločne so svojim klanom dobýjať svet. Hra obsahuje rôzne frakcie obdobia stredoveku s typickým grafickým prostredím a typickými vojenskými jednotkami. Všetci hráči si prídu na svoje, či už ide o tých vášnivých alebo príležitostných.

League of Clans

Spustením hry to nekončí. Páni už teraz pracujú na nových veciach, ktoré časom hru obohatia – nové vojenské jednotky a ďalšie vychytávky. S hrou vznikne aj komunita a tá nemôže stagnovať, preto môžete stále čakať nové veci.

Väčšina z vás sa v deň spustenia hry vracia do práce, využite ho užitočne a zahrajte si novinku pochádzajúcu zo Slovenska. Ako často hrávate hry od našich rodákov? Chalanom držíme palce.

N.Z_img

Arab nahlad

Germani concept

Germani nahlad

Mapa

Viking concept

Vikingovia nahlad

Hru nájdete na www.naive.zone