Myslíte si, že ste už videli všetko? My vás ľahko a rýchlo vyvedieme z omylu. Ak idete niekam na výlet či na dovolenku, často sebe i svojim blízkym prinesiete suvenír zvyčajne v podobe magnetky, pohľadnice, výrobkov z keramiky, tričiek či iných drobnosti. Jedna slovenská spoločnosť sa však rozhodla, že návštevníci Tatier si budú môcť domov doniesť niečo skutočne jedinečné.

Názov produktu je Tatranský vzduch. Ak si ale myslíte, že ide o nejaký nový druh alkoholu, ste na omyle. V plechovke od Tatranského vzduchu sa nachádza tatranský vzduch. Produkt obsahuje 80 % tatranského kyslíka, 10 % zvuku ovečiek, 5 % energie kvapiek rannej rosy, 3 % atmosféry prechádzky ihličnatým lesom a 2 % lúčov slnka vychádzajúcich spoza tatranských štítov.

Čo sa v plechovke skutočne nachádza, zistíte až po jej otvorení, kedy však jej obsah s najväčšou pravdepodobnosťou vyprchá. Ak si teda suvenír zadovážite, ostane vám len veriť, že je v ňom skutočne načerpaný vzduch z idylického vysokohorského prostredia.

Tento produkt si dokonca možno zakúpiť aj na oficiálnej internetovej stránke spoločnosti za symbolickú sumu 1,49 €. Šialené?

Zdroj: tatrakon.sk | Foto: Facebook, Twitter