O odchode francúzskeho stredopoliara Paula Pogbu z Manchestru United sa špekuluje už nejaký ten piatok, no Červení diabli si svoju hviezdu chcú udržať stoj čo stoj. Na verejnosť prenikli informácie o tom, že mu dokonca ponúkli naozaj kráľovský honorár! 

26-ročný Pogba sa nedávno vyjadril, že aj keď táto sezóna bola jeho najlepšou, tak cíti, že je čas na novú výzvu niekde inde. Vedenie Manchestru United, ktoré chce klub dostať späť na miesta, kam dlhodobo patril, s tým však pravdepodobne vôbec nesúhlasí. Podľa dostupných informácií Pogbovi dokonca ponúkli na týždeň priam šialený plat 500 000 britských libier, čo je v prepočte viac ako 560 000 eur.

Navyše, cenu za Paula Pogbu na prestupovom trhu stanovili údajne až na neskutočných 160 miliónov libier (179 miliónov eur). To je suma, ktorú najväčší záujemca o Pogbove služby (Real Madrid) zaplatí pri ich súčasnom míňaní už len veľmi ťažko. Vedenie Bieleho baletu totiž počas leta na posily minulo už cez 300 miliónov eur a ťažko povedať, či by bol nevyspytateľný francúzsky reprezentant pre nich až tak cenný, že by do tohto prestupu naliali toľké peniaze.

Paul Pogba najlepšie momenty

Zdroj: Sportbible.com | Foto|Video: YouTube