Futbalový tím ŠK Slovan Bratislava bol nedávno súčasťou prieskumu pod záštitou organizácie UEFA a z neho vyplynul veľmi prekvapujci fakt. Jeden z najslávnejších slovenských klubov je drahší, ako napríklad taký Manchester United!Slovan Bratislava sa veľmi priblížil európskej futbalovej špičke, zatiaľ však nie svojimi výkonmi, len cenou. Reč nie je o hodnote klubu ako takého, ale o sume, ktorú celky pýtajú za predaj originálnych dresov. Ešte v januári urobila UEFA prieskum najslávnejších európskych klubov, pričom najdrahšími boli napríklad Real Madrid či Bayern Mníchov, ktoré ponúkali dresy za 90 eur.

Ostatné európske veľkokluby sa uspokojili so sumami 85 alebo 79 eur. A práve medzi celkami, ktoré dresy predávali za 79 eur, bol aj bratislavský Slovan. Rovnako draho, alebo ešte lacnejšie, predávali svoje “úbory” napríklad turecké kluby, ktoré pravidelne hrávajú Ligu majstrov, či slávny Manchester United.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Aktuálne je už situácia trošku iná, pretože viaceré kluby išli s blížiacim sa koncom sezóny s cenou dole. Dnes sa tak dá originálny dres Manchestru United kúpiť v zľave za 49 eur, zatiaľ čo dres Slovana stojí po zľave 65 eur. Spomínané celky ako Real či Bayern išli zo sumy 90 eur na 80 eur.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj: Slovanstore.com, Store.manutd.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D