Ak sledujete situáciu okolo španielskeho klubu Real Madrid, určite viete, že v súčasnosti sa vo veľkom diskutuje o budúcnosti krídelníka Garetha Balea. Ten sa dostal do nepriazne fanúšikov a podľa všetkého nemá dobré vzťahy ani so spoluhráčmi. A takto sa teraz zachoval po góle z penalty!

Gareth Bale je 29-ročný pravý krídelník, ktorý na medzinárodnej úrovni reprezentuje Wales (74 zápasov, 31 gólov). Na tej klubovej háji farby španielskeho Realu Madrid, kam prestúpil v roku 2013 za 101 miliónov z londýnskeho Totenhamu. Jeho pôsobenie v „Bielom balete“ je poznačené mnohými zraneniami, v poslednom období sa ale ako najväčší problém ukazuje jeho správanie.

Len nedávno vyplávalo na povrch, že Bale má mať problémy v kabíne s viacerými spoluhráčmi a čoraz viac upadá do nepriazne fanúšikov Realu Madrid. V poslednom ligovom kole „Los Blancos“ zavítali na pôdu Levante a Gareth Bale dostal v 78. minúte za stavu 1:1 možnosť zahrávať pokutový kop. Odchovanec Southamptonu pokus z bieleho bodu premenil a rozhodll o výhre  svojho tímu 1:2.

Mnohých fanúšikov (nielen) Realu Madrid šokovalo, ako sa Gareth Bale zachoval po vsietenom góle.

Mnohých fanúšikov (nielen) Realu Madrid však šokovalo, ako sa Bale zachoval po vsietenom góle. Pri „oslave“ doslova odstrčil spoluhráča Lucasa Vázqueza a bez výraznejšieho náznaku emócií len doklusal na vlastnú polovicu. Neprejavil absolútne žiadnu radosť či záujem a jeho jediným gestom oslavy bolo ťapnutie si s pár spoluhráčmi. Názor si spravte sami.

Gareth Bale penalta Levante

Foto: YouTube | Video: Facebook