Slovenským hokejom v posledných mesiacoch otriasa jeden škandál za druhým. Po našom neslávnom vystúpení na nedávnych MS skončili pri kormidle slovenskej reprezentácie hlavný tréner Zdeno Cíger i generálny manažér Róbert Švehla.Práve voľba nového generálneho manažéra bola dôvodom nedávneho stretnutia hlavných predstaviteľov SZĽH. Najväčším favoritom na tento post je niekdajší reprezentačný kapitán Miroslav Šatan.

Majster sveta z roku 2002 má za sebou bohatú kariéru, pričom si zahral v NHL i KHL. Taktiež je rekordérom v počte reprezentačných štartov za Slovensko. Šéf našej najvyššej hokejovej súťaže Richard Lintner už pred pár dňami verejne vyhlásil, že podľa neho Šatan túto ponuku príjme.

Stane sa Miroslav Šatan novým generálnym manažérom našej reprezentácie?

Nedávne spomínané stretnutie predstaviteľov nášho hokeja sa konalo v Trenčíne a podľa všetkého malo počas neho dôjsť k vulgárnej hádke. Tá mala prebiehať medzi súčasným prezidentom SZĽH Martinom Kohútom a šéfom prvoligových tímov Róbertom Ľuptákom. Podľa denníka Nový Čas si mali spomenutí páni vulgárne nadávať do k***tov či klamárov. Dokonca vraj boli takí hluční, že kvôli ich hádke opustili priestory budovy iní hostia. Bol dôvodom hádky Miroslav Šatan a jeho voľba za generálneho manažéra alebo si títo páni skočili do vlasov kvôli niečomu inému? To sa nám zatiaľ, žiaľ, zistiť nepodarilo.

Róbert Ľupták
Martin Kohút

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk >>> TU

Zdroj: Cas.sk | Foto: Twitter, Instagram, YouTube, Depositphotos.com