Postupom času sme si už akosi zvykli, že Instagram Nely Slovákovej je plný provokatívnych fotiek, no posledná zverejnená prekročila pomyselnú hranicu cudnosti. Víťazka reality show Hotel Paradise totiž omylom uploadla fotku, ktorá mala ostať len v jej súkromnom albume!Nela Slováková si spolu so svojím slovenským priateľom Martinom užívala spoločné chvíle v Budapešti. Romantiku na hotelovej izbe sa rozhodli zvečniť, a tak vznikla pikantná fotografia z vane. Čo čert nechcel, Nela fotku, na ktorej si s priateľom užíva vodné šantenie, nechtiac zverejnila na Instagrame.

>>Péčkové fotky Nely Slovákovej nájdete TU<<

“Chceli sme sa odfotiť a omylom sme to zdieľali na Instagrame. Bolo to tam asi 5 minút, ale pár ľudí si stihlo urobiť kópiu,” uviedla Nela Slováková pre český web eXtra.cz. Podľa zhotoveného screenu je jasné, že fotka bola na jej profile zverejnená minimálne 10 minút. A či to bolo naozaj nechtiac alebo nie, to vie pravdepodobne len samotná 26-ročná Češka.

nela slovakova

>>Péčkové fotky Nely Slovákovej nájdete TU<<

Dalsi tezky den… #hardDay #hardWork #weekend #sLaskou #kempinski #highTatras 🌲💑

A post shared by Nela Slováková (@nelaslovakova) on

Necum a fot 😀 #favouritePlace #nikkyBeach #NikkyBeachMallorca #saveWater #drinkChampagne 🍾

A post shared by Nela Slováková (@nelaslovakova) on

>>Péčkové fotky Nely Slovákovej nájdete TU<<

Zdroj: Extra.cz | Foto: Extra.cz, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).