Český péčkový kásting začal ako zvyčajne. Uchádzačka sa predstavila, porozprávala niečo o svojich záľubách, skúsenostiach so sexom či prvým intímnym zážitkom. Potom však Rómka Monika predviedla aj neobvyklé predstavenie!Monika prezradila dievčine, s ktorou viedla rozhovor, aké sú jej záľuby. A keďže k nim jednoznačne patrí aj spev a tanec, tmavovláska tak bola požiadaná, aby niečo zanôtila. Kto by si pomyslel, že sa Monika bude hanbiť, je na omyle. Temperamentná divoška prevetrala svoje hlasivky a všetci ostali v nemom úžase. S týmto hlasom môže ísť pokojne z péčka hneď do Superstar.

Neskôr však dievčinu čakali povinnosti, kvôli ktorým sa na kásting dostavila. S fotografom nafotila zopár pikantných záberov dole a hore bez a potom sa vzrušujúco naolejovala. Monikine kozenky takisto stoja za povšimnutie. Minimálne zábery, na ktorých si ich krásne natiera!

Monikine video nájdete na Manforum.sk — TU

Monikine video nájdete na Manforum.sk — TU

Monikine video nájdete na Manforum.sk — TU

Monikine video nájdete na Manforum.sk — TU

Zdroj: Czechvideo.org | Foto: Po*nvibe.org

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Noro
„Ak nemôžeš lietať, tak bež. Ak nemôžeš bežať, tak kráčaj. Ak nemôžeš kráčať, tak sa plaz. Ale nech už robíš čokoľvek, tak sa stále hýb vpred. “ – Martin Luther King Jr.