Je to už pár mesiacov, čo slovenská legenda futbalového klubu SSC Neapol opustila Taliansko. Marek Hamšík prestúpil do Číny za milióny eur a jeho miesto v kádri zostalo zatiaľ neobsadené. Teraz má však taliansky klub na lane obrovskú superstar!

Marek Hamšík bol dlhé roky najväčšou hviezdou talianskeho klubu SSC Neapol a stal sa tam žijúcou legendou. Vo februári 2019 však SSC opustil a zamieril do čínskej ligy. Keďže prestupové okno v európskych súťažiach bolo v tom čase už zatvorené, vedenie klubu za neho nemohlo priviesť žiadnu náhradu. Všetko by sa ale malo zmeniť v lete 2019, pretože do Talianska by sa mal sťahovať najlepší strelec MS 2014.

Španielsky web As.com totiž priniesol správy, že James Rodríguez by sa mal, respektíve mohol od novej sezóny stať posilou SSC. Tento 27-ročný reprezentant Kolumbie (70 zápasov, 21 gólov) je stále kmeňovým hráčom Realu Madrid, ale od júla 2017 je na hosťovaní v mníchovskom Bayerne.

To sa však k 30. júnu 2019 končí a všetko nasvedčuje tomu, že James napokon nezakotví v Bayerne, ale zamieri za svojim bývalým lodivodom Carlom Ancelottim, ktorý vedie práve SSC Neapol. James pod ním hrával už v sezóne 2014/2015 v Reale Madrid a aj o dva roky neskôr v Bayerne Mníchov.

Zdroj: As.com, Transfermarkt.com | Foto: Twitter