V zápase ruskej KHL sa v dueli, v ktorom Admiral Vladivostok hostil celok Medveščak Záhreb, strhla už v prvej tretine tvrdá pästná výmena názorov. Títo dvaja hokejisti jeden druhého rozhodne nešetrili.

V 9. minúte duelu sa do seba za stavu 1:0 pre domácich nemilosrdne pustili hosťujúci bek v službách Medveščaku, Thomas Larkin a domáci kapitán, útočník Mikhail Fisenko. Tvrdú bitku, na aké sme zvyknutí hlavne z kanadsko-americkej NHL, vyhral taliansky reprezentačný zadák, ktorý má však zámorské korene. Obaja hráči dostali 5 trestných minút a Larkin si kvôli tejto bitke nezahrá jeden duel, pretože je to už jeho druhý päťminútový trest za bitku v tejto sezóne. Zápas napokon vyhrali domáci 5:4 po predĺžení, pričom Fisenko síce prehral spomínanú bitku v 9. minúte, ale v tretej tretine vsietil gól a ako správny kapitán tak pomohol svojmu tímu k bodovému zisku.