Playboy poľuje na mladšieho čitateľa marketingovou mágiou a so Sarah McDaniel.Nahota sa vraj pre internet stala otrepanou a nie až tak záživnou. S touto odvážnou myšlienkou prišli ľudia z Playboy magazínu. Z toho Playboya, ktorý ako prvý magazín vôbec na svojich stránkach ponúkal nahotinky. Po šesťdesiatich dvoch rokoch tak magazín so zajačikom v logu ponúka prvýkrát neodhalenú dievčinu.

Sexy Kristy Garett bude posledným nahým dievčaťom na plagáte Playboya!

Magazín chce týmto krokom tiež osloviť mladšieho čitateľa. Preto je prvou modelkou, ktorá sa na titulke Playboya predvedie zahalená, Sarah McDaniel a grafická úprava obálky doslova kopíruje sociálnu sieť Snapchat. Všetko má svoj hlbší marketingový význam.

Prečo Snapchat? Pretože momentálne nenájdete populárnejšiu sociálnu sieť, okrem Facebooku, v cieľovej skupine 18 až 24. Prečo Sarah? Pretože sa koncom minulého roku stala doslova celebritou sociálnych sietí pre jej heterochrómiu, každé oko má inej farby. Aby bola titulka dokonalá, fotografia pôsobí akoby išlo o selfie. Existuje vôbec lepšia kombinácia na oslovenie mladej cieľovej skupiny?

Nahota je teda pasé, no akási intimita vo fotografií zostala. A práve intímne fotografie majú byť témou novej éry. Nevešajte však hlavu. Vnútorné strany Playboya stále ponúkajú nahotinky tak, ako sme boli zvyknutí! Nové číslo Playboya je v USA v stánkoch od utorka 2. februára 2016.

Prvá nenahá titulka Playboya

zdroj: theverge.com l foto: keepit100.com, lucire.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jorge
Pohodlný až bohémsky život? Prečo nie, sme s ním :)