Monštrum, ktoré si bez výčitiek svedomia natáčalo ako znásilňuje a mučí deti vo veku od 0 do 10 rokov, bude konečne potrestané. Jeho činy sú také hrôzostrašné, že filipínska verejnosť volá po znovuzavedení trestu smrti.Peter Scully, 53-ročný otec dvoch detí z Melbourne v Austrálii, je držaný vo filipínskej väznici, kde čaká na proces, v ktorom je obvinený z najodpornejších činov, aké ľudstvo pozná.

Scully utiekol na Filipíny v roku 2011 potom, čo bol obvinený z podvodu. Tam lákal deti od chudobných rodičov s prísľubom potravy a vzdelania. Omámené drogami ich potom znásilňoval a mučil. Celý priebeh zvrátených radovánok si natáčal na video, ktoré neskôr predával na svojej internetovej stránke za cenu približne 10 tisíc amerických dolárov.

Jednou z jeho najzvrátenejších nahrávok je video s názvom Daisy’s Destruction. Malé dievčatko je na ňom se*uálne zneužívané a drasticky mučené použitím zapaľovačov, horúceho vosku, ostnatého drátu či topením vo vode. To všetko sa stupňuje, až kým dieťa neskoná.

scully

Zdroj|Foto: thesun.co.uk