Herec a moderátor Jakub Prachař je slovenskému publiku veľmi dobre známy, a to vďaka viacerým projektom, v ktorých účinkoval. Najviac sa nám však do povedomia dostal ako výborný sekundant Martina Pyca Rauscha, keď sa zhostil moderovania zábavnej šou Česko Slovensko má Talent. No vedeli ste, že okrem slávnych rodičov má aj krásnu sestru, ktorá za ostatnými členmi rodiny vôbec nezaostáva?

Mariana Prachařová postupne, ale isto, rozbieha svoju spevácku kariéru, hoci v minulosti si vyskúšala aj herectvo, napríklad v komediálnom seriáli Českej televízie “Horákovi”, kde svoj talent ukázala ešte ako pubertiačka. Z mladého dievčaťa je už ale dávno dospelá žena, a tak je logické, že sa chce páčiť. Jej Instagram je preto zaplavený kopou fotiek, na ktorých sa sestra o niečo slávnejšieho brata snaží ukázať v tom najlepšom svetle a musíme uznať, že sa jej to celkom darí! Aj keď by častejšie mohla ukázať i čosi viac ako len peknú tváričku…

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Mariana Prachařová

Mariana Prachařová - sestra Jakuba Prachařa

New Rules (cover song)

Marianu na šteklivej fotke si môžete pozrieť —TU—

Foto: Instagram, Facebook | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)