Je ráno po kalbe, vy sa budíte s príjemným pocitom, že ste domov nešli sami a medzi vašimi zárezmi pribudla aj tá raketa, ktorú ste celý večer očumovali. Napadlo vám ale vôbec, že pre ňu to nemusel byť až taký príjemný zážitok?Podľa nedávnej štúdie, ktorú absolvovalo 763 dobrovoľníkov, je väčšina žien naprosto za, keď ide o jednorazovku s úplným cudzincom. Aby to tak však skutočne bolo a vaša vyvolená neskončila s hlavou plnou smútku a ľútosti, musíte prestať myslieť len na seba.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Ak chcete, aby vaša známosť neopúšťala váš byt zronená a zahanbená tým, čo zasa vyviedla, mala by mať pocit, že celú túto udalosť iniciovala ona a že vy ste jej dopriali poriadne uspokojenie. Jednoducho povedané, aby bola spokojnosť na oboch stranách, mali by ste hľadať riadne nadržanú čerticu a naložiť ju najlepšie, ako dokážete.

Na Nórskej univerzite pre vedu a technológie zasa zistili, že ženy sa väčšinou vyhýbajú jednorazovkám kvôli ich vrodenému mechanizmu. Už od dávna je totiž žena obozretnejšia v otázkach pohlavne prenosných chorôb či neželaného tehotenstva, ktoré musí neskôr spravidla riešiť ako slobodná matka a premýšľať nad odpoveďou na otázku od svojho dieťaťa: “Kde je ocko?”.

Takéto jednorázové stretnutia sú ale pre chlapa dvojitou výhrou – užije si a neponesie žiadnu prípadnú zodpovednosť. Preto by ste mali zabezpečiť, aby bola žena vo všetkých ohľadoch uvoľnená a neodpadnúť vedľa nej hneď potom, ako si spravíte dobre vy sám. Len vtedy si zabezpečíte reputáciu fakt dobrého milenca.

Zdroj: maxim.com | Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.